Lisansımı Birkaç Saat Önce Çıkarttım. Sıra...

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Arkadaşlar lisansımı uzun uğraşlar sonunda (2 gün :D ) çıkarmayı başardım. Tabi Yozgat'da ilk ben çıkartmışım ve bunu takiben adamlarında bana şaşkın şaşkın bakmaları ve konuşmaları normal :D Tabi ki Yozgat'da bisikletle ilgili hiç bir aktivite de yok o yüzden başka illere bakacağız (misal Ankara mtb cub yarışları) ve eve emektarımla gelirken artık lisansın verdiği o güce pedal dayanamadı ve intihar etti. :evil: bisiklet olarak kron xc 1000 alacağım yarışlarda tayt tişört nasıl olur onun hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim (Renklerle ilgili bir şey okudum da milli renkler giyilemez filan diye) Tabi Yozgatın 2 dağ arasında olması ile yollarında bol bol yokuşlu olmasıyla kaslarım iyi gelişiyor şimdi sol vites hep 2 sağ vites yokuşun derecesine göre 3 5 7 arasında değişiyor :) (bu viteslerin ismi var mı bilmiyorum) birde arkadaşlar ben mtb/dağ bisikletlerinde yarışacağım inşallah haziran sonrasında. Bunun hakkında bilgi verebilirseniz de sevinirim birde bu yarışlara katılmış arkadaş varsa onunla özelden konuşmak isterim. ne kadar uzun yazdım :) kusura bakmayın :)

• Beğen
Tepkiler: OsmanBayraktutan
Scudo

homosapien

Daimi Üye
Tepki
16
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Öncelikle lisansın hayırlı olsun. Mtb yarışlarına katılmak istiyorsan spd pedal şart vede federasyonun yarışlarında ferdi yarışacaksan hiçbir reklam ismi olmayan bir formayla yarışman gerek. Birde rampanın yanında yarışlar için teknik iniş çalış.

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@Metin_Kavuncu

Teşekkürler Metin kardeş. spd pedalı araştıracağım ve evet ferdi yarışacağım dediğim gibi Yozgat'da bir kulüp yok (belki ben kurarım kim bilir :) ) reklam ismi olmayan formayı alırım tabi taytla aynı renkte olması gerek bildiğim. Teknik iniş ile bilgim yok yarın onu araştıracağım. verdiğiniz bilgiler için teşekkürler...