Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

linkler hakkında

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında İslam Gölge tarafından paylaşıldı.

1. İslam Gölge

İslam Gölge Bisikletkolik

Adı:
    İslam GÖLGE
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Sayın Forum Yöneticileri
    Bazı arkadaşlar Şehiriçi diye tabir edilen (il sınırları içi ) gezileri Şehirlerarası Tur ve Fotoğraflar linkine ekliyorlar.Acaba Şehiriçi tabirini mi anlayamadılar;yoksa bilerek mi Şehirlerarası linkine ekleyerek daha çok ilgi toplamak istiyorlar.Bu konuda bir çalışma yapılırsa hem ben hem de bu konuda messaj yazmış veya yazmamış diğer Arkadaşların da memnun olacağını ve forumdaki kirliliğin bir nebze de olsa azalacığını umarım.
    Saygılarımla.
    İslam GÖLGE

2. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    bahsettiğiniz heriki bölümlede bölüm yöneticileri ilgilenmektedir.uyarınız için teşekkürler.

3. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    İlginiz ve uyarınız için çok teşekkür ediyorum.

Bizlerde çalışan kişileriz ve elimizden geldiğince forumu düzenli tutmaya çalışıyoruz.

Siz ve sizin gibi arkadaşlarımızda uyarılarda bulunurlarsa tabiki çok daha düzenli olacaktır. Her hatayı ve yanlışı görmemiz çok zor oluyor. Özel mesaj ilede link vererek hatırlatma yaparsanız seviniriz. :)

Dediğiniz linkte görebildiğim yanlış mesajları, ilgili oldukları yere gönderdim. Dediğim gibi eğer gözden kaçmış gene mesaj kalmışsa :eek: özel mesaj ile link vererek bildirebilirsiniz. ;)

Sevgi ve selamlarımla.
    İyi günler.