Likya yolu ve kekova

metin mülayimoğlu

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
b'Twin
Sevgili dostlar
Hayatımda ilkez prof bir bisikletin oldu ve bunu farklı anlar yasamak şehir gürültüsünden yzakkalmak hem kendimi bulmak hem de yıllardır fikir olarak hep klimda olan projeyi sizlerinde katılımıyla gerçekleştirmek beni hayallerine hedeflerini gerçekleştirmede bir adim ileriye taşıyacak

Malum çoğu kişi likya yolunu yapmıştır ben amatör bisiklet kullanıcısı olarak idmanlarimi yapmakla beraber likya yolunu yapmak istiyorum değerli bisiklet forum üyelerinin de bu tur kapsamında bana eslik edecek deneyimiyle tecrübesiyle tur arkadaşları aramaktayım. Yapmak istediğim aralık haziran başı olacaktır arzu eden herkesi davet etmek isterim ayrıntıları hem konu içinde hem de karşılıklı mesajlasarak sizlerle tanımaktan memnun olacağım :)

Scudo

SsercanN

Üye
Tepki
2
İsim
Sercan D.
Bisiklet
Carraro
Dostum bende şubat ya da mart gibi bisiklet alıcam. İdmanlarımı tamaladıktan sonra seninle beraber bu turu yapmak isterim. yaklaşık 1 hafta sürüyor bu tur.Tabi 2 3 ay içinde yapıcağım kondisyon Likya yolu için yeterli olur mu onu bilemem :)

eren konu

Forum Bağımlısı
Tepki
565
Bisiklet
Specialized
Ben Kekovaya 18km mesafedeyim(demre)
tur için 1 hafta ayırmam iş sebebiyle mümkün değil ama cuma pazartesi döneminde eşlik edebilirim.

phrygian

Halaybaşı
Tepki
559
İsim
Ali Burak
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
katılmayı çok isterim fakat o dönemde uygun olup olmadığımı şimdiden kestirmek çok zor, konuyu takibe alacağım belli olduğunda bildireceğim, oraları bir arkeolog ile gezmek hoşunuza gidecek eminim. :)

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
@SsercanN
2, 3 aylık basit bir kondisyon bu tur için yeterli evet.
Geçen sene bu turu yapmıştım. Çok keyif aldım. Nesini anlatayım, o kadar güzel bir rota ki... Yol üzerinde Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun çoğu etabı var mesela.
Aklınıza bir soru takılırsa sorabilirsiniz arkadaşlar.

metin mülayimoğlu

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
b'Twin
Değerli bisiklet dostları cevaplarinizi okudum katılacak olan arkadaşlar beklerim hepinizi çoklu organizasyonda keyif başkadır diye düşünüyorum .arkeolog olması da eminim harika olacak bilgi deneyim mesleki anlamda çok saygı duyduğum bir meslektir arkeoloji.

Sercan arkadaşım cevrem geniştir bisiklet konusunda indirim gibi konulara ihtiyaç duyarsan ozelden hanerleselim tranier aletinde var paylasirim seve seve ikimizide kondisyon lazim nede olsa :)

Ali Burak arkadaşım umarım müsait olursun engin mesleki birikiminden bu güzel rotada da muhakkak olmanı cani gönülden isterim :)

Mehmet ali.b. soru çok tecrubenle bizleri bilgilendirmen çok guzel olacaktir s

Eren elbette bekleriz nerede istersen eşlik et bisiklet dostu kazanmak gibisi var mı :)