Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Likya Yolu Kekova Adası 2

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında metin mülayimoğlu tarafından paylaşıldı.

1. metin mülayimoğlu

metin mülayimoğlu Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Likya yoluna muhteşem Kekova adasına yapacağım bu turda 2 inci konumu açmış bulunmaktayım dostlar.

Teknik olarak ekipman ve gerekli donanımı tamamladım ve tur için allahın izniyle bir aksilik olmaz ise haziranın ikinci haftası gibi 10 gibi bu turu bana eşlik edecek değerli yol arkadaşları aramaktayım.

Bir çok tur yazısı okudum.Hepsi birbirinden güzeldi.Ben daha farklı gidenlerin üzerine koyacak heyecanı aksiyonu koyarak yapılmamış farklı bir tur ve ilk turum olacağı için extrem bir anlam yüklüyorum :)

Turum için frame kompak fotoğraf makinası,geceleyin matlarda uyurken prototip teleskopla yıldızları incelemek ten tutun su altı 2 kamera gopro ile yığınla batarya :) her anı kayıt altına alacağım.çat kapı evlere misafir olup akdeniz yemekleri yemek yörük köylü güzel insanlarimiza misafir olacağım bir turda bana eşlik edecek yol arkadaşları aramaktayım.bunun dışında yamaç paraşütü ile finali fetiye de sonlandırmak istiyorum.

İdmanlarima devam ediyorum.katılacak arkadaşlar ile irtibat halinde olalım :).

caesar ve ayhandeniz71 bunu beğendi.
  2. çetin ulutaş

çetin ulutaş Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    merhaba güzel rota konuşabilriz isterseniz...öğretmen olduğum için sorun değil tatil zamanına denk geliyor...

metin mülayimoğlu bunu beğendi.
  3. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    Kekova görülmesi gereken çok güzel bir yer.Gördüğüm kadarıyla her yer su şehriyle kaplıydı.Yat gezisinde denizde yüzmenin keyfi harika oluyor. Manzarası mavi göl filmine benziyor. Ondan kat kat daha güzel süslenmiş tarihi dokusu var.Görülmeye değer bir yer.Fırsat olsa da katılsak:D

4. omer07tr

omer07tr Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Antalya dan sonra | -Ol'mpos - Adrasan - Gelidonya feneri-Rhodiapolis Antik Kenti(Kumluca) parkura dahil edebilirsiniz/Kumluca da sizi karsilayip Demre ye kadar eslik edebiliriz 1508187_731354870314309_6560801447954405366_n.jpg

5. metin mülayimoğlu

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Demreye gelmeden muhakkak tanışıp bisiklet seven dost edinmekten mutluluk duyarım omer07 ;)

Gok arkadaşım fırsatın okursa buyur eşlik memnun olurum.;) bu arada istanbuldan antalya havalimanına geçip oradan başlama planımvar rrotaları belirliyorum zamanla daha netlik kazanacak.

Cetin arkadaşım ozelden tur hakkındasohbet edelim memnun olurum.

6. Melih AÇIK

Melih AÇIK Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bende öğretmenim. yazı bisiklet üzerinde geçirmeyi planlıyorum. uyarsa katılabilirim. fakat temmuz başı ancak müsait oldugum tarih. ve kaç gün sürmesi planlanıyor?

Merickagantek bunu beğendi.
  7. metin mülayimoğlu

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Konuyu canlandırmak gerek kekova likya yolcusu kalmasın

8. Alperen Haner

Alperen Haner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    herkes öğretmen olduğu için katılabileceğini söylemiş :) bende öğrenciyim hasbel kader bütlere kalmaz isem orada olurum :)

ozhank bunu beğendi.
  9. aykut alihocaoğlu

aykut alihocaoğlu Aktif Üye

Seviye:
    Kaş'ta yaşıyorum yaz aylarında katılmaya çalışacağım :)