Lİkya yolu bİsİklet turu

Volkan Aydoğdu

Aktif Üye
Tepki
52
KATILIMCILAR:

1. Volkan AYDOĞDU Mudanya/Bursa
2. Serdar AKGİRAY Marmaris/MUĞLA
3. Volkan ÇELİK İSTANBUL

Scudo
Tepki
6
Kusura bakmayın Volkan bey benim söylediklerimi tavsiye olarak değilde köstek olarak algıladıysanız diyebilecek bişey yok. Oraarda yol olmadığını belirtmek istedim ve yardımcı olmak istedim. Ben ayakkabı parçalayan kayalar var diyorum siz Spd Pedal diyorsunuz veya karbon bisikletten bahsediyorsunuz ban sorarsanız iyikide yok . Evet insanlar dünyayı dolaşıyor ama önce arastıryor dinliyor hazırlanıyor da çıkıyor. Ben size bu yolu bitiremezsiniz demedim yapamazsınız demedim çünkü benimde planladığım bir yol ve yapan birçokda kişi var. Sadece bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya ve tavsiyeler vermeye çalıştım. Hatta mesajımdan sonra aklıma gelen bir iki sey daha vardı isterseniz cat clowun kitabinı verebilirim size diyecektim. Yada yolda konaklama ve ikmal yapıcağınız bir iki kişinin telefonunu verebilirm diyecektim . Ama siz tüm söylediklerimi umut kırmak yada kötü eleştiri yada köstek olarak algıladıysanız kusura bakmayın yolunuz acık olsun güle güle gidin güle güle gelin.

@VOLKAN AYDOĞDU

Tepki
2
Likya yolunun 3 de 2 sini yürümüş bir insan olarak hep aklımda olan bişeydir bu BİSİKLETLE GEÇMEK!!.. Ama sanırım Volkan arkadaşımız iyice araştırmış ve bazı noktaları bisikletle geçecek. Ya da buraya tüm programı yazarsa bu tür tartışmalara gerek kalmaz idi.

Benim destek/kösteğime gelince:

Bisiklet için tam bir expedition tadında bir faaliyettir bu. Yukarıda Ahmet beyin yazdığına katılmıyorum! Bu parkurun en ez 350 km sini elde taşımak gerekir. İstediği kadar hafif bisiklet olsun istediği kadar tecrübe olsun istediği kadar kalın bacak kaslarına sahip olsun kimse bu parkurun yaklaşık 150 km sinden fazlasını bisiklet üstünde geçemez! Ha kesin yaparım ederim diyen de 1 haftada hayatta geçemez.

Dediğim gibi oraya tur düzenlerken eminimki bu bilgilere ulaşmıştır volkan arkadaşım. Ve yapacağı tur bence stabilize ve asfalt bölümlerinden olacaktır diye düşünüyorum...

Volkan Aydoğdu

Aktif Üye
Tepki
52
ilgilerinize teşekkürler. yalnızca içimden geleni söyledim. kimse kırılmasın. kimseye karşı söylenmiş bir sözüm yok.

Volkan Aydoğdu

Aktif Üye
Tepki
52
Kate Clow un kitabı bende mevcuttur. önerilere teşekkürler. Expedition! (sefer) tadında faaliyetin fotoğraflarında görüşmek üzere. selamlarımla

bodymouse

Üye
Tepki
38
takıldığınız yer olursa bana da ulaşabilirsiniz 0544 338 54 47 bu turu daha önce bisikletle yapmıştım, ii sürüşler

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Dün .08.*5.12 itibariyle sizinle tanışma fırsatını bulmuş olarak aldığım pozitif enerjilerle cesaret verdiniz ve büyük bir tura başlamak için ilham kaynağı oluyorsunuz sizin gibi değerli dostlarımızla tanışarak daha da büyüyen gelişen bir camia olarak her zaman daha iyiye daha duyarlı bir nesile.. Teşekkürler! Memnun oldum Volkan & Serdar Bey.. :) Gürcistan turunuzda başarılar diliyorum şimdiden.. darısı başımıza :DD Sponsor şart tabi :)

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Merhaba Volkan Bey

Bizde arkadaşla aynı rotayı düşünerek kamplı bir gezi planlıyoruz.Mayıs ayının başında gideceğinizi belirtmişsiniz? Son durum nedir? Gittiyseniz rota hakkında biraz bilgiverebilir misiniz?