like an angel

Scudo

samsung

Daimi Üye
Tepki
194
@bts.elektronik

kardeş avro da düştü alalım şunları:ci: sen zaferi kafala..birde aynakol yaprakları

samsung

Daimi Üye
Tepki
194
@bakteri_16

teşekkürler sizlerede nasip olur inşaallah hemde daha iyisi....

samsung

Daimi Üye
Tepki
194
zaferden bekliyoruz fotoyu da anlaşılan 6 ya inecem diye 7.3 lük fotoyu koymuyor..o koyunca bende malzeme degiştirip 7.5 lik fotoyu koyacam

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
fikret bursaya geldim tüm bisikletçiler toplandı şölende...hepimiz bts ye sığmadık...kaldırıma bir kaç sandalye v.s. koyduk...toplam 55 kişi falan...ama kim yok aramızda? sen....olsaydın tune lar hakkında daha detaylı bilgi alırdın....
ay sonuna kadar tatildeyim...
selamlar

samsung

Daimi Üye
Tepki
194
@Selçuk Çilek
selçuk abi amcaoglunu kaybetmiştim defin işlemleriyle ugraşıyordum,şölenede söyledim arkadaşlara selam söyle dedim ama iletmemiş herhalde...tunelere gelince zaferin fotosunu bekliyorum..ondan sonra sizde varsa tercihen tabiki alacaz yoksa yurtdışındaki kardeşten getittirecem..iyi tatiller...bu arada merida 2009(5000d) diskli de almayı düşünüyorum

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Fikret abi resimler çok karışıktı biraz düzenledim... Sanırım şimdi daha kolay bakılır hale geldiler...

yunus emre

Üye
Tepki
31
Selam,

Bisiklet çok güzel, uçuk kaçık, haşarı bişey :)

Benim merakım sele borusu kelepçesi ne markadır, resimlerden anladığım kadarı ile orjinali gibi çift katlıya benziyor.
Ben bu tarz hafif bişey bulamadığım için halen orjinalini kullanıyorum.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@yunus emre

Yunusum hoş geldin sana özelden cebimi yolluyorum bir ara görüşelim... Soracaklarım var :)

samsung

Daimi Üye
Tepki
194
@yunus emre

selam yunus..sele borusu KCNC Ti Pro Lite 30,9mm 350mm ve 156 gr..sele kelepçesi ise orjinal giant kadro üzerinden çıkan kelepçe...biraz modifikasyona ugradı(idris aca tarafından)ortası oyuldu+ti vidalar+eloksal kaplama:rolleyes:

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
Merhaba bisikletiniz çok güzel güle güle kullanın. Ben bişey merak ettim. Acaba vidalar ti mi yoksa alu mu?:)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@cazgır

Hangi vidalar ama :D ?

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
Mesela ön attırıcının vidaları. Eğer ti bulursam bende vidaları değiştirmeyi düşünüyorum. Eminim sen biliyorsundur Hasan abi:)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Tam detaylı bilmiyorum ama mesela ben değiştirdim bütün vidaları Ti yada yerine göre Al vida ile yarı yarıyadan biraz daha fazla kar edebilyorsun... Piyasada Aslı Bisikletin getirdiği Amoeba vidalar bulunabiliyor...

• Beğen
Tepkiler: cazgır