like an angel

samsung

Daimi Üye
Tepki
194
@İdris ACA

yarış çekişme değilde bu işe eğlence diyelim zira bursa da şimdi 4 tane birbirinden güzel bisiklet:eek: var ve bu işin sonuda yok.:( .şimdi 1000 avro ver 7500 gr in(sele ve tune göbek)sonra zaferi yakalamayaçalışmak ver 1000 avro daha.:boese157: ama ne yaparsın eğlenmeninde sonu yok

Scudo

zafer sayin

Daimi Üye
Tepki
251
Fiko konuyu yanlış yerde açmıssın gelsene bizim oraya.Şaka bir yana bisikleti inanılmaz kilolara indirmeyi başarmışsın,tebrik ederim.Asıl başarı özelliklede bisiklet genel hatlarıyla Şölen'ninkinin aynısı olmasına rağmen kilo olarak bu kadar fark olması ne diyelim hayırlısıyla kullan,amaçladığın bir kilo varmı?İşler kızışıyor ama böylesi daha zevkli.

• Beğen
Tepkiler: samsung

samsung

Daimi Üye
Tepki
194
@zafer sayin

teşekkürler zafercigim..7.7 idi hedef tutturduk sayılır..1000 avro ayırabilirsem(sele c64,tune göbek,kcnc ruble)hedef 7500 gr orda durur artık..sonrada senin7300 ün 6 lara inmesini beklerizyer taşımayıda hasan arkadaşımız bisikleti hafif bulursa taşır artık:D

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
İnanılmaz güzel bi bisiklet..allah kaza bela vermesin.güle güle kullanın.

• Beğen

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
@zafer sayin

yaw ben 9.5 kg lık pisletimi "hafifler" arasına koysammı diye çekiniyordum ki.. bu melek bile burda yatarken, benim ne haddime.. :ci:

• Beğen

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Ben fazla para ayırmadan 15.5 kglık bisikleti 11 lere nasıl indiririm diye düşünürken bu başlıkta birkaçyüz gr için 1000 lerce euro dan bahsediliyor, Çok garip bi duygu bu :)

Ha bu 12500 gr bile Alışveriş sepeti olarak bekliyor hala, yani bu da şimdilik hayali :)

Acilen büyümek lazım....

samsung

Daimi Üye
Tepki
194
@SNkaraoglu

haklısın acayipbir duygu. .sizide grubumuza bekleriz

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
@SNkaraoglu
Sen 15.5 kg lık bisikletten 2-3 kg mı yaklaşık 1000 ytl harcayarak hafifletebilirsin,8 li kg lara inmiş bisikletlerde 100 gr hafifletmek bile 1000 ytl ye patlayabiliyor:eek:
Kısacası için rahat olsun,rahatlıkla hafifletebilirsin bisikletini;)
Selamlar

• Beğen
Tepkiler: Bülent ÖZER

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
vay canına diyorum 500 gr lık karbon sabit maşa ile 8.300 gr lardayım bu ağırlık lar çok uzak geliyor bana belki 1500 gr lık bir cant seti ile biraz yaklaşabilirim. bu dört bisiklette bursada ne tesadüf bence bir takım kurun adınıda dream-team koyun .ama ben bombayı idristen bekliyorum du bakalim nolcek. :)

• Beğen
Tepkiler: kcuk_

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
cok guzel bı bısıklet ozellıkle renkler cok hosuma gıttı
kazasız bol pedallar

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
@samsung

fikret ,
şölenin zincir YBN gold hollowpin di. Değiştirdi mi?
slm

samsung

Daimi Üye
Tepki
194
@Selçuk Çilek

selam selçuk abi,doğru ybn gold idi,şimdi kmc gold takıyor..sizdende birşey kaçmıyor yani:D

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@samsung

Fikret abi bu muhteşem aleti taşımıycazda neyi taşıyacaz di mi? Bir kaç gündür seyahat halinde olduğum için foruma giremiyorum... Anca taşıdım alet gerçekten çok güzel olmuş valla güle güle kullan...

bende bu aralar bir 1000€ ayarlayabilirsem aleti 700gr kadar hafifleticem inş... Eğlenmenin sonu yok ama sizin o tarafta eğlence daha derin sularda geziyor şimdilik benim rakibim yok :D

Bu arada Jagwire beyaz kablo setinin ağırlığı ne durumda birde Powercordz la kullanabiliyormuyuz?

@Bülent ÖZER

Ama düz maşa ile MTB özelliğini kaybetmiş oluyor rijit bisikletler sınıfına giriyor bülent abi...

• Beğen

samsung

Daimi Üye
Tepki
194
@Hasan Çağrı
teşekkürler hasancığım sende senin dalında süpersin 9 kg lar sana süper yakışır..Powercordz ları zafer taktı vites dış kablo karbon fakat fren dış kabloları jagwire ile aynı..yani powercordz jagwire ile kullanılabilir diye düşünüyorum alınca denerim sen acele etme.jagwire set yaklaşık iç tellerle beraber 140 gr. powercordz ile 50gr gibi daha hafifler