Life Cycles - Bisikletin En Güzel Manifestosu

Tepki
43
Bisiklet
Corratec
Öncelikle paylaşacağım konu muhtemelen bu sitede daha önce paylaşılmıştır. Olsun tekrar hatırlayalım..

Life Cycles bugüne kadar seyrettiğim en iyi filmler arasında. ve seyretttiğim en iyi bisiklet filmi dostlar. jenerikleriyle birlikte sadece 47 dk sürüyor. muhteşem doğa görüntülerini inanılmaz müziklerle düşünün.. ve ortasında bir bisikletçi.. yıllarca emek verilmiş, çok iyi kurgulanmış ve kameranın açıları dahil ustaca kotarılmış bir film.. sponsoru ise SCOTT..

Forum kurallarına ne kadar uygun bilmem çünkü bu site paylaşım sitesi değil tamam ama bence bu postta bir link olmalı. kendi uploadum 720p HD, altyazı ile birlikte..lütfen tadını çıkara çıkara aşık olun filme..eminim olacaksınız çünkü.. :)

iyi seyirler..

(link)

bu da fragmanı dostlar:
(link)

Scudo

Alperen ERTEN

Forum Bağımlısı
Tepki
255
Bisiklet
Geotech
Link ölü çıktı yenileme imkanı var mıdır?

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
Madem daha önce paylaşılmış olduğunu düşünüyorsunuz o zaman niye o konunun altından devam etmiyorsunuz?
Evet daha önce 3-4 belki daha fazla aynı film ve linkler paylaşıldı lütfen daha duyarlı olalım.

Tepki
43
Bisiklet
Corratec
daha önce paylaşılmış mı gerçekten bilmiyorum. forumu çok sık takip edemiyorum. ve kendi uploadım 720p hd yi paylaşmak istedim. bu işi bir gurur meselesi haline getirmeye gerek olduğunu zannetmiyorum :)

link ölü olmamalı arkadaşlar ya.. 5 defa indirilmiş şimdiye dek..anlamıyorum..

Tepki
43
Bisiklet
Corratec
@alperen48

alperen48 ve diğer arkadaşlar, yeni bir telif hakkı zımbırtısı nedeniyle indirmeye izin vermiyor.

rapidshare aşağıda vereceğim hesaptan giriş yapıp indirebilirsiniz..

name: bisikletforum
pass: 123456