Leyla ile Mecnun IMDB’de ilk 10?a girdi

Tepki
10
http://www.habermedya.com/wp-content/uploads/haber_medya59jpg.jpg

İnternetteki en önemli sinema sitesi IMDB’nin ‘gelmiş geçmiş en çok sevilen diziler’ anketinde Leyla ile Mecnun, fanatiklerinin oylarıyla House ve Lost gibi dizileri geçip ilk 10?a girdi.
FACEBOOK VE YOUTUBE DA VAR
LEYLA ile Mecnun’un aşkı internette olay oldu! TRT’de yayınlanan absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun, fanları sayesinde adını dünyaya duyurdu. Esprileri Facebook, Twitter ve Youtube’da paylaşılan ve gençler arasında fenomen olan dizi internetin sinema ve televizyon dünyasıyla ilgili en prestijli sitesi IMDB’nin ‘gelmiş geçmiş en sevilen diziler’ anketinde ilk 10?a girdi.
İNGİLİZCE ALT YAZIYLA İZLENİYOR
Fanatiklerinin oylarıyla 10 üzerinden 9.3 puan alarak House, Lost, Spartacus gibi dev bütçeli dizileri geride bırakıp 9?uncu olan Leyla ile Mecnun bir anda dünyanın dikkatini çekti. Dizi, yabancı paylaşım sitelerinde İngilizce altyazıyla izlenmeye başlandı. IMDB’nin anketinde ilk sırayı Planet Earth, ikinciliği TheWire, üçüncülüğü ise Arrested Development aldı

Kaynak ::(link)

Scudo

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
Türkiye'de şu ana kadar yapılan komedi dizilerini topla bir Leyla ile Mecnun etmez bana göre. Kesinlikle hak ediyor övgüyü.

Nomad

Daimi Üye
Tepki
189
Bisiklet
Trek
İlgiyle takip ettiğim dizidir L&M, hak ediyor bence de, diğer favorim ise Behzat Ç.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
TRT'de geçmiş yıllarda yayınlanan 7 Numara dizisinden sonra en çok beğendiğim komedi dizisi. Henüz 24 bölümünü izleyebildim. TV de sanırım 43. bölümü yayınlanacak. Çok güzel bir dizi...

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
çevremde seyreden herkesin çok beğendiği, takip ettiği ama benim bi türlü izleyemediğim dizi...
(bi ara internetten izlemeye başlamayı düşünüyorum da ne zaman işte =) )

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@M.Ozkul

7 Numara da 1 numaraydı gerçekten..
Hala dönem dönem "amanını mor koyun" diye söylerim =)

Leyla ile Mecnun da ise, Ali Atay ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın muhteşem oyuncular olduğunu düşünüyorum.. Mimik denince aklıma Ahmet Mümtaz Taylan gelmeye başladı artık =)

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Konu eskimiş durumda fakat şunuda söylemeliyim.. LEYLA İLE MECNUN ARTIK YOK.!