Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Levent'ten Merhaba

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Cumhur SARAC tarafından paylaşıldı.

1. Cumhur SARAC

Cumhur SARAC Misafir

Arkadaslar merhaba,
    Ben Cumhur SARAC. Levent'te oturuyorum. Yas 32. Bir ayakkabi firmasinda perakende yoneticisiyim. Gectigimiz mayistan buyana cocukluk zevkim bisiklete tekrar binmeye basladim. Dahon Vitesse D8 kullaniyorum. Genelde Ortakoy sahili baslangicli Sariyer veya Bakirkoy rotasini kulanarak 30 - 60 km. arasi mesafe katediyorum. Yakinda 40 - 80 km. lik geziler planliyorum. Gezilerim genelde cumartesi ve pazar gunleri sabah saat 06:00 baslangicli oluyor. Ramazan sebebiyle ise bu aralar 00:30 gibi sahil yolunda oluyorum 2 saat yol yapiyorum. Ozellikle katlanir bisikleti olanlarla tur yapmak isterim. (Malumunuz hizli gitmiyor bu 20'' tekerler. Ortalamada 23 -25 km/saat hizla yol alabiliyorum. Yol bisikletlerine yetisemiyorum) Strava'dan da beni takip etmek isterseniz profilim su sekilde: http://www.strava.com/athletes/cumhursarac . Duzenli bulusmalarla daha zevkli surusler yapabiliriz diye dusunuyorum. Tekeriniz duz bassin, pedala kuvvet :)
    Selamlar.

2. hardal

hardal Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selamlar,

Güzel bir fikir ve yeterli katılım olursa oldukça keyifli turlar geçirilebilir.

3. Erhan81

Erhan81 Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba katlanır bısıkletımız yok ama bizde yeniyiz iki arkadaş leventte levazım mah. oturuyoruz her aksam ortaköy sarıyer yapıyoruz ama bu duruma göre degişebilir yaş 26 ortama sizin hızlarda gitmekteyiz

dilerseniz bir akşam birlikte pedallayabiliriz

0546 400 34 81 ( telefon odamda çekmeyebilir whatsappdan yazarsanız )

saglıklı pedellar

4. Cumhur SARAC

Cumhur SARAC Misafir

Erhan Selam,
    Ben de Levazim Mahallesi'nde oturuyorum. Her aksam cikiyosaniz performans iyi olmali ;) Bu persembe aksami saat 22:00 sonrasi sitede bulusup Ortakoy -> Sariyer -> Ortakoy yapalim derim. Hem tanisir hem de turlariz. Whatsapp'ina mesaj gonderiyorum numarami.