Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Let's try this again..

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında Murat Altinbasak tarafından paylaşıldı.

1. Murat Altinbasak

Murat Altinbasak Kıdemli Üye

Seviye:
    Are there any road racers in the Bursa-Mudanya area who want to do some early morning road rides between May 25th and June 8th?
    Every year I reach out to find people on this forum, and every year I end up training by myself for two weeks.

2. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:
    HELLO BICYCLE PICTURE ADD PLEASE SEE YOU LADER

3. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Abicim forumdaki herkesin ingilizce bildiğinden emin değilim.. O yüzden keşke türkçe yazsaydın..
    Ben ana hatlarıyla özetleyeyim :)

Bursa - Mudanya civarında 25 mayıs ile 8 haziran arası sabah erken sürüşler yapmayı isteyen,yol bisiklet yarışçılarının olup olmadığını sormuş sayın abi:)
    Ayrıca kendisi her sene bu forum aracılığyla birilerini bulmaya çalışmış ama her seferinde 2 haftayı yalnız antreman yaparak geçirmiş :)

4. barhan

barhan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Wish ı could ride with you but ı.m so far away from Bursa, ı.m also alone like you.Hope you can find a riding friend soon,good luck.

5. bebeto_6149

bebeto_6149 Forum Demirbaşı

Seviye:
    herkez bitane pro çeviri indirsin daha fazlası aşabilir:D

6. Murat Altinbasak

Seviye:
    Tesekueler..
    Daha once hep Turkce yazdim mesajlarimi. Kimseyi bulamayinca belki Turkiyede yabanci bisiklet sporcu bulunur dusundum.. Belli olmaz dedim..
    Herkez dag bisiklet delisi olmus.

d.berkay bunu beğendi.
  7. Elman TEMEL

Elman TEMEL Bisikletkolik

Seviye:
    bursada yol bisikleti sürücüleri çok sayıda mevcut.sadece tek dezavantaj,tamamı şehrin doğusunda,mudanya çok ters kalıyor.ayrıca bursa gibi bir kentte en iyi tercih MTB. bursanın kaç yolu doğru düzgün vede yol bisikleti kullanımına uygun ki??
    artık kaldırımlar bile yamalı çukurlu:boese157:
    o nedenle herkes mtb ye sarmış.biraz olsun asfalttan,şehirden ve duman dan uzaklaşmak için.

8. Murat Altinbasak

Seviye:
    Cok sayida diyorsun ama hic biri bu mesaji gormuyor yada.. neyse. Kim var? Ben en iyisi Sabri'yi ariyim.. Ne kadar komik. Gecen Subat San Diego California'daydim hazirlik kamp icin. Bir antrenman tur'lari var hafta sonunda- en az 250 kisi bulusuyor ve birlikte antrenaman yapiyorlar. Aklin durur..
    Haklisin Turkiyenin yollari, Bursanin yollari cok ideal degil artik.. Ama yetersiz bahane.. Ben ne olursa olsun Bursadaki yollarin hepsini kullaniyorum. (ilk 1989'ta gelip yarismistim TR'de) Trafik yogunluk beni korkutmuyor- oturdugum yer hem kalabalik hem yollar delik desik. Benzinin pahali oldugu yerde (Turkiye'de) herkez bisiklet sahibi olmali.. Maalesef TR'dekilerin sigari aski bunu onliyor. Burda ilk defa benzinin galonu 3.50 dolari gecti.. herkez bisiklet, otobus, trene kosturuyor..
    Bu arada Mayis ayi "Ride your Bike to Work Month" ve bu onumuzdeki hafta "Ride your Bike to Work Week".

Nevzat KÖSEOĞLU bunu beğendi.
  9. lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    Ecnebi samistim arkadasi, bizden cikti ..:)

10. Murat Altinbasak

Seviye:
    Haven't found anyone yet! This same thing happened the past few years. I come to this forum, I announce that I'm looking for training partners between such and such a date, and nothing. Then after I return home, a bunch of people come out of the woodwork saying "Gee, I wish I knew you were here, we could have trained together!". Pathetic. I give up.
    Hey thanks for writing anyway..
    -Murat

11. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:

Merhaba,
    Hoşgeldiniz, umarım yardımcı olabilecek birileri olur.

Şehir içine girerseniz dikkat edin.
    Eski garaj civarında yeni asfalt yaptılar ( yolun kent meydanındaki kavşakta alttan geçtiği yere ) , kenara koydukları mazgallar tabiki yola paralel, bence mtb si olanlar bile buraya dikkat etsin.

ben mail attım belediyeye ama , bir şey çıkmaz sanmıyorum.

Amerika da öyle yol yapsa biri ve birisi orada zarar görse ne olur siz daha iyi biliyorsunuz ?

:) selamlar