Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

lenovo tablet pc nerden bulunur bilgisi olan var mı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında carlosbauer tarafından paylaşıldı.

1. carlosbauer

carlosbauer Üye

Seviye:
    arkadaşlar 1 kaç ay içerisinde lenovonun tablet pclerinden almam gerekebilir fakat vatan computer gibi yerlerde tablet olanlarından yok yani ekranı dönerek katlanabilen dokunmatik ekran olanlardan bunlardan bulabileceğim neresi var biliyormusunuz

2. nyx

nyx Kıdemli Üye

Seviye:
    eğer çok ciddi ya da acil filan değilse tablet almanı önermem. ben de bi ara takmıştım hem okulda artık kağıt mağıt uğraşmiyim hem de daha rahat grafik çalışabileyim diye..
    ama sanırım daha tam gelişmemiş aletler, en azından seneyeyi beklemenin faydası var.
    lenovo yu bilemem ama toshiba nın iyi tablet pc leri oldugunu biliyorum. internetten online alabilrsin lenovo yu..

3. carlosbauer

carlosbauer Üye

Seviye:
    tablet pc istiyor olmam laptopu efekt prosesörü olarak kullanmak istemem gitar için efekt simülasyonlarının olduğu programlar var bu programları laptopta kullanırken daha kullanışlı olması dediğin gibi grafik tasarım çizim gibi alanlarda ilgimi çekiyo fakat o alanlar için daha gelişmiş olan harici çizim tabletleri daha kullanışlı tablet pcler çok ta o işe yaramıyor

4. nyx

nyx Kıdemli Üye

Seviye:
    benim aradım harici çizim tabletiydi zaten merak etme.
    sana tavsiyem dediğim gibi en azından bu sezon almaman. daha çok yeni gelişne bi sektör şimdi dünya kadar para bayılıp seneye pişman olabilirsin

5. carlosbauer

carlosbauer Üye

Seviye:
    saol tavsiyelerini dikkate alıcam