Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Led animasyon, grafik.

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında FYAZGAN tarafından paylaşıldı.

1. FYAZGAN

FYAZGAN Yeni Üye

Seviye:
    KONYA'da firmamızın piyasaya sürmeyi planladığı aşağıda resmini gördüğünüz ürünümüz için piyasa araştırması yapmaya karar verdik sizden yardımlarınızı bekliyoruz. Ürünün özellikleri,
    • 3 adet AAA pille çalışan.
    • Su geçirmez.
    • Bisiklet üzerinde bilgisayarda kendi hazırladığınız animasyon ve resimleri göstermek amacı ile SD-CARD ile veri yükleme imkanı.
    • 16777216 renk
    • Tekerleğe takılan tek şerit led dönme hareketi sayesinde bir ekran görevi görür.
    Bu özelliklerdeki ürünümüzü piyasaya 130TL 'den çıkarmayı düşünüyoruz. Bizimle fikirlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

2. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    kişisel düşüncem:

bi bisiklet festivali falan olursa, o zaman ortama renk katmak için mesela, olabilir... derlerseki konsept bu, ama ışıklandırma için sizden katkı bekliyoruz... sırf bisiklet fetsivali için gönlümden bi'şeyler kopar, ama 130 tl vericek kadar zengin bi gönlüm yok (20'nin altında bi rakam, çok-mesela 200- bisikletli bi festival için ancak :) )

şahsen ben, normal şartlarda, kullanmayı düşünmem... yani bedava da olsa kullanmam. üstüne para alırsam da kullanmam :)

3. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    130 TL çok pahalı. Maksimum 30 TL olmalı. Ledin maliyetini biliyoruz. Yazılım için o kadar para vermek pek bir mantıklı değil. 130'dan alan olmaz mı, olur elbet ama 3-5 kişi. 3000 kişi değil....

4. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ürün gayet güzel ama 130 lira çok para bencede.

5. volkan a

volkan a Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bu ışıklar köpeklerin çok dikkatini çeker, saldırırlar bana kalırsa :)

Erdinç ALTINÇEKİÇ bunu beğendi.
  6. Volkan Keskin

Volkan Keskin Aktif Üye

Seviye:
    Fiyatınız gerçekten fazla. Ben 130 lirayı vermem bu lede'e hemde gece kullanabileceğim birşey sadece. Fiyatı 30-50 lira yapın siz herkes alsın. Yazılıma para vermek saçma. Ayrıca bisiklette herkes birşeyler hafifletmeye çalışır, bunu sadece bisikletçiler özel günlerde kullanır.

7. FYAZGAN

FYAZGAN Yeni Üye

Seviye:
    Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Daha farklı düşünenler varsa yorumları bekliyoruz. Ayrıca yazılım ücretsizdir.

8. Ahmet Gümüş

Ahmet Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    dealextreme de aliexpress.com ebaydan 10-20 dolar arası böyle yazılımla desen yükleyen modeller olmasada 3-4 desenli modellerini çeşit çeşit satın alabilirsiniz 130 lira vereceğinize 15-20 günlük teslimat süresini beklemek daha akıllıca gibi geliyor..Başlığın sahibine ticari bir durumu olduğundan negatif yüklemek istemiyorum ama fiyat çok çok yüksek..

Mesela ışıklı sibob kapağı örneği vereyim.. 3,5 dolara..

http://www.dealextreme.com/p/motion-activated-blue-purple-led-wheel-lights-for-bikes-and-cars-2-pack-23680?item=78

Bir başka örnek 9 dolar

http://www.aliexpress.com/product-gs/555536023-MOQ-1pcs-Free-shipping-Bike-Bicycle-Car-Motorcycle-30-mode-16-LED-Flash-Tire-Valve-Wheel-wholesalers.html

Fatih.Kökovalı bunu beğendi.
  9. FYAZGAN

FYAZGAN Yeni Üye

Seviye:
    Şuan ticari bir kaygımız yok, aksine bu yaptığınız yorumlar bize çok faydalı oluyor aynı zamanda ürünün daha iyi anlaşılmasi sağlanıyor. Teşekkür ederiz. Bu verdiğiniz örnekteki ürün sizinde dediğiniz gibi sadece bir kaç desen gösterebiliyor. Bizde ise sizin bilgisayardaki herhangi 32x32 boyutundaki resmi, animasyonu veya yazıyı gösterebilmenizi sağlıyor. Zaten fiyat farklılığı da buradan kaynaklanıyor. Burda size danışmamızın amacı bu ürünün normal bisiklet kullanıcıları tarafından tercih edilip edilmeyeceği sorusunun cevabını bulmak. Belkide ürün reklam amaçlı da kullanilabilir. Mesela Fast Food dağıtımı yapan motorsikletli kuryelere takılabilir. Bu konudaki düşüncelerinizide paylaşırsanız seviniriz.

Doğukan Aksu bunu beğendi.
  10. FYAZGAN

FYAZGAN Yeni Üye

Seviye:
    Birde eklemek gerekirse ledler gün ışığında da gayet net görülebiliyor.

11. Ahmet Gümüş

Ahmet Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    Görselin üzerindede 30 farklı desende olduğu belirtilmiş ..Ben cümleye öyle bir kaç desen diye başlamışım sitelerden örnek alırken farkettim daha fazla desen seçeneği olduğunu
    Belirttiğim sitelerde wheel light olarak aratırsanız bu ve benzer bütün ürünleri görüntüleyebilirsiniz..Çeşit o kadar fazlaki benim verdiklerim bir iki örnek sadece ...
    Siz daha kişiselleştirilebilir bir ürün sunacaksınız bunu anlayabiliyorum..
    Ben fikrinizi ürününüzüde desteklerim..Bugün piyasaya çıkarsanız Perşembe akşamı oluşumunda herkesede tavsiye edebilirim fakat belirttiğiniz fiyat heleki uzakdoğudan ürün getirtmek bu kadar kolayken bana çok fazla geldi..

Nacizane fikrimi belirttim..
    Sevgiler,Saygılar

12. FYAZGAN

FYAZGAN Yeni Üye

Seviye:
  13. aertan

aertan Kıdemli Üye

Adı:
    ali ertan noyan
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    ürün güzel fiyat çok.
    işlevsel olmadıktan sonra bisikletime takacağımı sanmıyorum.
    siperiş dağıtan motor kuryeler fikriniz aklıma yattı, iyi pazarlanabilirse firmalara satılabilir.

14. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu ürün çok gerekli birşey değil yani bisiklet için olmazsa olmazlardan değil. Durum böyle olunca fiyat problem olur, harcanılacak zamanı ve malzeme fiyatını aşağı yukarı tahmin edebiliyorum, ürün fiyatı çok fazla.

15. Serkan.Ç.

Serkan.Ç. Team Sky

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    bu renkli siboplar türkiyede satılıyor mu

16. FYAZGAN

FYAZGAN Yeni Üye

Seviye:
    Yorumlar icin tesekkurler ama bu fiyata bile cok karli sayilmayan bu ise girme kararini tekrar gozden gecirmemiz gerektigini düşünüyorum. Belki reklam amaçlı kullanılabilir yada batman, ben10 gibi kahramanların animasyonları ile denenebilir. Cevaplardan siz yetişkin bisikletçilerin çok ilgisini çekmeyeceği görünüyor. Hepinize yardımlarınızdan ötürü teşekkür ediyorum. Bisikletçiler olarak elektronik gereç olarak şu da olsaydı dediğiniz birsey olursa bu hesabıma mesaj atabilirsiniz. Teşekkürler.

17. FYAZGAN

FYAZGAN Yeni Üye

Seviye:
    Tekrar merhaba,
    Tasarımı tekrar gözden geçirdik. Ve 50 TL satış fiyatına kadar inebildik tabiki bazı şeylerden feragat ederek, Yeni tasarımda 256 tonda yanabilen tek renk ledler kullanıldı ve de 3 adet led sürücüsü 1'e inmiş oldu. SD-CARD ve SD-CARD yuvası çıkarıldı veri aktarımı kablo ile yapılacak bu sayede bilgisayardan istediğiniz görüntüleri yükleme özgürlüğünden feragat edilmemiş oldu. Fiyatı daha da düşürmek için bu özelliktende feragat edilmek zorunda kalınacağı ve diğer çin malı ürünlerden farkı kalmayacağı malum olduğundan bu şekilde hareket edildi. Düşüncelerinizi bekliyorum.

18. FYAZGAN

FYAZGAN Yeni Üye

Seviye:
    Fikirlerinizi bekliyoruz.

19. o.tabas

o.tabas Yeni Üye

Seviye:
    Çoook beğendim ama fiyatı biraz pahalı geldi.

20. FYAZGAN

FYAZGAN Yeni Üye

Seviye:
    50 TL de pahalı geldi sanırım. Ama bu özellikler ancak bu fiyata olabiliyor. Elektronikten anlayan dostlarınıza sorabilirsiniz.