Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Leader marka karbon yol bisikleti maşası

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Alper Kilislioğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Alper Kilislioğlu

Alper Kilislioğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba, Leader i806 tr model karbon aero maşamı yaklaşık 3 gün önce aldım. Aldığım gün ön tekerimin mazgala girmesiyle bisikletin üzerinden uçmam ile sonuçlanan kazadan sonra bisikletin orjinal maşasına geri döndüm. Karbon maşa üzerinde tek bir kozmetik kusur bile oluşmamıştır zaten. Bugün de İzmir Doruk bisiklette tekrar kontrol ettirdim ve bir sorununun olmadığını düşünmekteyiz. Güvenlik konusunda paranoyak bir insan olduğumdan ve aynı zamanda 95 kilo biri olarak karbon maşanın benim için ideal olmayacağını düşündüğümden satmaya karar verdim. Kısacası bisikletime taktıktan sonra 5 km bile süremeyip kaza yaptım ve kazadan sonra 20 km eve aynı bisiklet ile döndüm. Maşada GÖRSEL olarak ufak bir kılcal çizik bile yoktur. Fakat sağlamlık için benim garanti vermem söz konusu değildir. Ama alacak olan arkadaş bu durumun farkında olsun istiyorum. Ürünün ağırlığı aliexpress sitesinde 360gr olarak verilmiş. Tartma şansım olmadığı için bişey diyemiyorum.Şaft borusu 25 cm ölçüsünde. Ben Btwin triban 3 bisikletim için taktırırken biraz pay bıraktırmıştım fazla eğilmek istemediğim için. Umarım gerektiği kadar açık bir ilan verebilmişimdir. Fiyat olarak 130TL uygundur diye düşünmekteyim. İzmir'deyim, isteyen arkadaşlara buluşup gösterebilirim. Daha detaylı fotoğraf isteyen arkadaşlar için farklı açılardan foto da atabilirim. 0542 446 04 36
    Pazarlık vardır. Takas için m540 spd pedal olabilir.

2. Alper Kilislioğlu

Alper Kilislioğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Satılmıştır. Silinebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.