Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lavasoft Ad-Aware 2007 Professional Edition 7.0.1.6 Full

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Derya AKYILDIZ tarafından paylaşıldı.

1. Derya AKYILDIZ

Derya AKYILDIZ Onursal Üye

Seviye:

Tanıtım:
    Ad-Aware dalında ödül kazanmış, ücretsiz (kişisel kullanım için), çoklu zararlı içerik (Trojan vb.. zararlı programcıklar) bulma ve silme özellikli, zengin yardım içeriğine ve ürün desteğine sahip bir Ad/Spyware Engelleyicisidir.

Bu program ile sistem hafızanızı, kaydınızı, sabit, çıkartılabilir ve optik sürücülerinizi tüm bu zararlı programlara ve reklamlara karşı taratabilir ve üstün tarama özellikleri ile sorunsuz ve güvenli bir sisteme sahip olabilirsiniz.

İnternet ve Ağ ortamındaki güvenliğinizi Ad-Aware programına bırakın. Yeni gelişmiş özellikleri ile işini en iyi biçimde yapacağına emin olabilirsiniz.

Programın özellikleri;

* Yeni Şifreli Ayarları ile 3.Parti yazılımların kaldırma işlemlerine karşı tam koruma (Bazı programlar Ad-Aware programını bilgisayarınıza yüklendiklerinde otomatik olarak kaldırabiliyorlardı)
    * Tarama Motoru Geliştirmeleri (DLL dosyaları ve hafıza üzerinde de yeni CSI Motoru ile üstün tarama)
    * Genişletilmiş Kayıt Taraması (Çoklu Kullanıcı Kayıtları taraması, Olası trojanlara karşı da tarama, Oldukça hızlandırılmış uygulama)
    * Genişletilmiş Sürücü Taraması (NTFS sistemleri taraması, CAB dosyaları taraması, Daha küçük referans dosyaları ve hızlandırılmış uygulama)
    * Kullanıcı Ara Birimi Yenilikleri (Özel Temalar Desteği, Daha Çok Özelleştirilebilir Eklenti Desteği, Çevrimiçi TAC veritabanına erişim)
    * Çok Sayıda Yeni Küçük Ayar Desteği (Tweak Ayarlarındaki birçok yeni özellik)
    * Kayıt Dosyası Yenilikleri (Daha fazla detay ve referans dosyası içeriği gösterilmesi)

Ad-Aware 2007 ile gelen yenilikleri ise :

Tamamen yenilenmiş tarama motoru
    Geliştirilmiş kod bulma sistemi
    Geliştirilmiş veritabanı
    Yenilenmiş kullanıcı arabirimi
    Otomatik güncelleme desteği
    Ad-Watch yenilikleri
    Adres dosyası düzenleme aracı
    Çoklu tarayıcı desteği (IE, Firefox ve Opera tam olarak desteklenmektedir)
    Sistem kurtarma kaydı oluşturabilme özelliği

Homepage - http://www.lavasoft.com

Size: 18.6 MB

2. Derya AKYILDIZ

Derya AKYILDIZ Onursal Üye

Seviye:
    Ok. Murat, sağol Allaha şükür iyiyim teşekkür ederim.. bi anda açtım konuyu.. e, konudan uzak olunca unutuluyor, kusura bakma lütfen. Ellerine sağlık edit şık olmuş :)

3. happy_feet

happy_feet Aktif Üye

Seviye:
    Paylaşım harika .. ama ben kaspersky kullanıyorum ,, bi dahaki formattan sonra düşünebilirim :) .. Teşekkürler .

4. Blick

Blick Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşım kaspersky avp oluyor bu ise spy trojan temizleyici falan ayrı programlar her ikisini birden kullanmanı tavsiye ederim ;)

happy_feet bunu beğendi.
  5. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    son 3 yada 4 aydır 2007 7,0 sürümünü kullanıyorum gayet iyi bence

6. Süleyman Hilmi

Süleyman Hilmi Yeni Üye

Seviye:
    Ad-Aware mi? :D :D Ad-Aware ne yaparsa yapsın, ne kadar dosya siliyomuş gibi görünsede hiçbir işe yaramadığını söylemem gerekecek. Free antivirüs programlarında Ad-Aware in yapamadığı çoğu şeyi avast! başarıyla gerçekleştirmiştir. Pc hack, trojan saldırılarında Ad-Aware bir engel koymuyor. Göz boyamalığına tarama sırasında sistemdeki geçici dosyaları siliyor.

happy_feet bunu beğendi.
  7. Mr. Biggs

Mr. Biggs Üye

Seviye:
    happy_feet bunu beğendi.
  8. happy_feet

happy_feet Aktif Üye

Seviye:
    hmmm .. bak bunu bilmiyodum , araştırayım detaylı bilgi için.. çok teşekkürler blick :) ..