Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

lastiklerdeki yazılar

Konu, 'Tekerlekler' kısmında guneeymurat tarafından paylaşıldı.

1. guneeymurat

guneeymurat Aktif Üye

Seviye:
    Sevgili forum dostlarım şu kalite lastiklerin üzerindeki afilli yazılar beni çok etkiliyo ama gel gelelim çok para ler bullar ben bu gün jantlarımı maskeleme tekniği ilse ilginç boyadım sprey boya ile merak ettiğm konu lastiklerde bir denemesi olan varmı:D sonuç ne oldu:boese157: acaba sprey lastikte hemen dökülürmü deneyimleri olan varsa paylaşalım aman işlevselliği ile ilgili ukala ukala yazılar yazacak olan yazmasın ben görselliğindeyim saygılar iyi forumlar herkeze:in: :Skull-175 :rolleyes: işlevsellikten kastım yok o lastik özelliği vs vs byeeeee

2. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    şimdi ilk önce Denediğimi söyleyim:) Küçükken:) dag bisikletimin lastiklerini maskeleyip boyadım pek güzel olmadı janta boya değdi falan filan.Daha sonrasında beyaz boya sarı oldu iğrenç bi görüntü olusturdu,daha sonra boya çatladı Lastikleri attım:)..1 hafta öncede nette dolasırken bişey gördüm,hani bu taksiciler lastiklerdeki yazıları boyarlarya onların kullandıgı boya(Kalem seklinde)Yeni aldıgım lastiklerin(Racing Ralph) afilli yazı özelliği oldugu için Bu lastikleri harcadıktan sonra öbür aldıgım lastiğin üzerinde deniycem o boyayı...

Linki Ekliyorum . http://www.hipernex.com/pro.aspx?CID=1617&IID=14607

Bu da altın renkli olanı.http://www.doganmakine.com/urun_detay.asp?stk_kod=11810

3. guneeymurat

guneeymurat Aktif Üye

Seviye:
    üstad çok ilginç bir ürün ya çok teşekkür ederim benim arabada godyear wrangler lastikler var ollara uygulayabilirim böyle bi, ürün dün haberim yoktu
    bu ilgine çok teşekkür

4. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    rica ederim.Bu ürünü yakın zamanda bende deniycem.

5. Emre TAŞCAN

Emre TAŞCAN Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    Ben bu lastik yazısı kalemlerini araba üzerinde denedim. Otomobil üzerinde uygulamak eğer lastiği sökmeden yapıyorsanız hakkaten zor, yerlere yatıp uğraşıyosunuz. Ama bisiklet lastiğine uygulamak o açıdan rahat olacaktır. Ayrıca ne kadar çok kat uygulasanız ve iyi kurusa bile oto yıkamaya gittiğinde mutlaka çıkmaya başlıyor.Ama bisiklet lastiğini kompresörle şampuanla oto yıkama yapmadıkça kolay kolay çıkacağını sanmıyorum:D Önemli olan el işçiliğinizin iyi olması, kalemi taşırmadan dikkatli şekilde kullanarak boyarsanız çok güzel bir görüntü elde ediyorsunuz:in:

6. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Bende aynı şekilde lastiklerin koyu siyah olmasından etkilenirim bu yüzden maxxis lastiklerimin sadece marka kısmını maskeleyip ayda bir siyaha boyuyorum (sprey boya ile) çok hoş duruyor.Ama kimyasal olduğu için lastiğin yapısını bozuyor.Bunu da belirteyim.Bu arada jantları maskelemiyorum jantlara boya bulaşan kısımları tinerle siliyorum.
    İyi forumlar...

7. guneeymurat

guneeymurat Aktif Üye

Seviye:

8. el turco

el turco Kıdemli Üye

Seviye:
    bunu okuduguma cok sevindim. ben de 1tek kendimi takintili sanirdim. lastiklerdeki yazilara, hatta bazilarinda turuncu bir bant donuyor-cok rahatsiz edici buluyorum-devamli simsiyah lastik pesindeyim. benimkisi 28 jant sehirbisikleti-1tek irc siyah.

9. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    turuncu şeritler genellikle fosforludur,görünüş amaçlanmıstır.bazı bisiklet lastiklerindede o seritlerden kullanılmıstır(Trafik için gece görünmeyi sağlar.)

10. el turco

el turco Kıdemli Üye

Seviye:
    dogrudur, bazilarinda da beyaz yanak oluyor. ancak simsiyah daha hos geliyor gozume.