lastik yardım :(!

Tepki
10
36 telli jantım var. hız yapıyorum ve hep asfaltta kullanıyorum ama gösterişli kaba bi lastik almak istiyorum hangi ematlarda olanlar benim icin en ucuz ve idealidir:rolleyes:

Scudo

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
hem hız yapıp hemde kaba bir lastik kullanıcam diyosanız fikirlerinizde tazat var derim.hızlı kullanıyosanız yada kullanmaya çalışıyosanız ince ve slick bir lastik tavsiye ederim.mesela cst traveler 26x1.15 tam hız lastiği.çokta pahalı değil.dişli ve kaba lastikten sonra slick lastiğe geçin.vaybe diyecek kadar farkı anlarsınız.

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
Hız için istiyorsanız cst traveler 26x1.15 tam size göre bir lastik. Ben kullanıyorum oldukça memnunum gerek performans gerekse uygun fiyatlı olması yönünden kullanışlı bir ürün çifti 30 lira civarında bulabilirsiniz

Tepki
10
@umutkahraman

peki bu önerdiginiz lastikler frenlemede filan nasıl yol tutusu hakimiyeti genis lastikler kadar iyimi

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
@muhammed yılmaz

her lastiğin fren performansı farklıdır.bu önerdiğim bir slick lastik.elbetteki fren yaparken biraz dikkat gerektiriyor.fren yapmak çok zorlaşmıyor yanlızca biraz dikkat.

• Beğen
Tepkiler: muhammed yılmaz

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
Hem hız hem kaba istiyorsan ben CST City Clasic kullanıyorum çok memnunum hem performans olarak hem görünüm

• Beğen
Tepkiler: muhammed yılmaz