Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lastİk tavsİyesİ

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Faruk ONUK tarafından paylaşıldı.

1. Faruk ONUK

Faruk ONUK Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar hali hazırda bisikletimde ince rubena asfalt lastikleri takılı.Tam modeli aklımda değil fakat ince ve diş derinliği çok az olan bir lastik.Bu yaz yarı arazi yarı yol şeklinde turlara çıkıcam.Sizce nasıl bir lastik tercih etmeliyim çokda kalın ve maliyetli olmamak şartıyla.Aklımda cst traveller lastik var.adeti 20 tl civarı.sizce uygun olur mu benim için?

2. ramazanedis

ramazanedis Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    O lastiğin kalınlığı 2.10 olmasına rağmen arazide rahat süremesin ve arazide hafif bir rampa varsa çıkamasın bence dağ lastiği al normal yolda yorulursun ama kondisyonun da artar

3. mertcan sezer

mertcan sezer Üye

Seviye:
    2.1rubena lastik kullanıyorum gayet rahat bi lastik arazide de kullanışı çok güzel asfaltta dsa yine güzel lastik

4. Faruk ONUK

Faruk ONUK Kıdemli Üye

Seviye:
    o üyeliğimle ilgili sıkıntı olduda giremedim sisteme yeni üyelik açtım.arkadaşlar çok kalın birşey istemiyorum.hem asfaltta beni yormıcak hemde öyle hafif çakıllı toprak yollarda patlamıcak bir lastik arıyorum.2.00 2.10 lastikler kalın :)

5. Gökhan Ö.

Gökhan Ö. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    lastikte çok kalitesiz ürünlere kaymayın derim. bütçe sıkıntısı varsa 2. el olanlara bakabilirsiniz.

neticede yer ile teması sağlayan bi parça, o işini iyi yapamadıktan sonra bisikletteki diğer parçaların hiçbir önemi kalmıyor zaten. :)

Tolga Günsezer bunu beğendi.
  6. Faruk ONUK

Faruk ONUK Kıdemli Üye

Seviye:
    son derece doğru.fakat dediğim gibi hem bütçem fazla yüksek değil hemde öyle çok kaliteli uzun zaman götürecek bir lastik aramıyorum.asfaltta yormasın çakıllı arazide falan da patlamasın istiyorum.şu anki rubena lardan çok memnunum fakat toprak yol için çok ince patlar kesin