Lastik şişirmek için evinde kompresör bulunduran var mı?

ERDİNÇ DURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
928
İsim
ERDİNÇ DURAN
Bisiklet
Peugeot
Küçük bir hobi atölyem var ... boyama ve temizleme işlerinde 24 litrelik KOÇTAŞ tan satın aldığım kompresörü kullanıyorum... gerek duydukça bisikletimin ve motosikletimin lastiklerinide şişiriyorum... ahşap hobby atölyemden eve girerken üzerimdeki tozu, talaşı temizlemek için birebir...bisikletimi yıkadıktan sonra basınçlı havayla üzerinde bezin ulaşamadığı yerlerdeki su birikintilerini temizliyorum...canım sıkıldığında bisikletimin rengini değişirken boyama işinde kullanıyorum... elektrik süpürgesinin filtresini temizlemede kullanıyorum...arabanın konsolundaki ulaşılması zor yerleri havayla temizliyorum... kompresör önemli, kompresör şart değil ama bana sıkça lazım olan bir alet, hobbysi sadece bisiklet olanlar için kesinlikle gerekli olmayan bir alet... küçük bir pompada işinizi görür, fantaziye gerek yok yani..

Scudo

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.067
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
valla benim elektronik ile aram çok yok abim yaptı. ama kabaca anlatmak gerekirse ekstra bir adaptör gerekli. önceden kabloları birbirine deydirerek çalıştırıyordum şimdi bir erkek bir dişi giriş aldım. elektirikcikler yapar herhalde.