Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lastik sibobu sorunu

Konu, 'Tekerlekler' kısmında bekotechno tarafından paylaşıldı.

1. bekotechno

bekotechno Aktif Üye

Adı:
    Bekir
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaşlar herkese iyi günler- akşamlar bir sorunum var,
    kullanmış olduğum bisiklet mosso legarda 1421 geçen yıl aldım ve yanında bir adet te sedona pompa aldım geçen gün şu lastiklere biraz hava basayım biraz inmişler gibi geldi dedim birde bakayım pompa ucum sibopu tutmuyor bir kaç arkadaştan pompa alıp denedim ve hiç biri uymadı benim iç lastiğimdeki sibop türü şu zamanda kullanılmayan dedemin tarihinden kalan antika sibop türüymüş yeni çözdüm,
    dunlop sibop (DV) ingiliz tipi olarak geçiyor pompa bulamadığıma göre iç lastiğimi schrader siboplu ile değişmem gerekiyor tabi sizin önerileriniz varsa okumak isterim.. altta resimde göreülen ortadaki model dunlop sibop modeli

2. aDeep

aDeep Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Bende mosso legarda 1521 kullaniyorum onceden hic kendin hava basmamistim ve sibobuna dikkat etmemistim taa ki bu aksam basincin biraz az oldugunu farkedene ve benzin istasyonuna gidene kadar.Sibop kapagini cikardim bakiyorum ufak bu diyorum altta bi somun daha var onuda cikardim ve lastikteki butun hava boşaldı okadar yolu bisikleti tasiyarak goturmek zorunda kaldim.:acpsnr:

3. Taxonera

Taxonera Bisikletkolik

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Haydaaaa
    Legarda 1624V alıcam o da mı böyle ya
    İç lastik değiştirsek

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. bekotechno

bekotechno Aktif Üye

Adı:
    Bekir
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Çözümü buldum kullandığım pompanın ucunu açıp içindeki plastik parçayı ve contayı ters cevirip kapatıp şişirdim lastiği pompanın normalde ucu amerikan oto sibop yönü olarak ayarlı , image.jpg