Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lastik Seçimi için yardım..

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında bekircakir tarafından paylaşıldı.

1. bekircakir

bekircakir Yeni Üye

merhaba arkadaşlar. 2011 model sedona borla kullanmaktayım. üzerinde fabrika çıkışı olan CST lastikler mevcut. haftada en az 4 gün işe gidip gelirken istanbul trafiğinde bisiklet kullanıyorum. CST markalı bu lastikler en ufak ıslak zemin de inanılmaz kayıyor ve yol tutuşu hiç yok. ayrıca hız konusunda da beni zorladığını düşünüyorum. sizden isteğim bana yol tutuşu iyi olan ve hızımı kesmiyecek bir dış lastik önermeniz. şimdiden teşekkürler..

2. Serkan DERİN

Serkan DERİN Aktif Üye

Seviye:
    Ben continantel kullanıyorum, uzun yol ve şehir içi kullanımı için schwalbe marathone green guard almayı da düşünmüyor değilim. Ayrıca bisiklet ile ne kadar dikkatli olursanız olun, işin içine yağmur girdiği zaman durum ciddileşiyor ve daha dikkatli kullanmanız gerekiyor,viraja girerken daha yavaş ve yerine göre içten ve dıştan girmek gibi...Atölyemiz başlığı altında, tekerlekler konu başlıklı bölümün de sizin sorunuza yanıt olabilecek bir çok yazı var,yararlanmanızı tavsiye ederim.

bekircakir bunu beğendi.
  3. Olcay S.

Olcay S. Üye

Seviye:
    Bende arkadaşın dediği gibi schwalbe marathone green guard 1.75 kullanıyorum çok memnunum.. Yol ve hafif arazi için gayet iyi..

bekircakir bunu beğendi.