Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lastik Problem...Yardım

Konu, 'Tekerlekler' kısmında deli_yek tarafından paylaşıldı.

1. deli_yek

deli_yek Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlarlar selamlar hepinize öncelikle...yaklaşık bir ay önce...linkteki bisikleti bu forumdada üye olan bir abimden aldım...ve gayet sorunsuz olarakta kullanıyordum bir kaç gün önceye kadar...yolda giderken arka lastiğin yan kadroya temas ettiğini farkettim...bisikletçiye götürdüm ve arka milin kırıldığını söyledi değiştirdi...fakat sorun yine devam ediyor acaba nasıl bir çözüm bulabiliriz...teşekkürler...fotoğrafta işaretlediğim yerin sol tarafı değiyor...foto olmadığı için onu koydum...

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=26666

http://www.sahibinden.com/sedona_vi...parcalari_ileWQQaXQQ9397271WQQpXQQdisplayitem

ozgur_jeo bunu beğendi.
  2. deli_yek

deli_yek Yeni Üye

Seviye:

3. KemalBaloglu

KemalBaloglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    sorun lastikte değil göbekte biraz para harcatyip arkaya güzel bir göbek alabilirsin senin kullandığın göbekler baya dandikler bende kullanmıştım çok dayanmamıştı göbeği komple değiştirmeni öneririm

4. kemalcan

kemalcan Yeni Üye

Seviye:
    benimde arka lastik gösterdiğiniz yere vuruyordu bisikletciye gittim akort ayarı yaptırdım lastiği iyice yerine monte ettirdim ama 1 gün sonra jattın göbeğinden ses gelmeye başladı değiştim jantı bi sorunu kalmadı allaha şükür şimdide bi sorun yok okadar önemli bi sorun değil... 1 hafta oldu başımdan geçeli bu olay ondan deneyimliyim :D neyse kazasız belasız iyi pedallar dileğiyle by...

5. deli_yek

deli_yek Yeni Üye

Seviye:
    arka mil kısa olduğundan gevşiyor o zaman değiyor komple mi değiştireyim...

6. yamaç kolatan

yamaç kolatan Aktif Üye

Seviye:
    önce jantın yerine tam oturduğundan emin ol,hala sürtüyorsa akord ayarı yaptırman gerekir:in:

7. deli_yek

deli_yek Yeni Üye

Seviye:
    bu milin içindeki tij o kırılmıştı değiştirdim dandik bişe aldım geçici olarak...o yamulmuş yenisini iyi bir şey olarak değiştireceğim umarım problem kalmaz...