lastik ihtiyacı

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Özellikle istanbul bölgesinde ikamet eden pedal sever dostlarım,ben yol bisikletimi binbir zahmetle toplamaya çalışıyorum imkanlar ve maddiyat el verdiğince.şu anda her bir şeyciği tamam gibi sadece iç ve dış 28 lik lastiğe ihtiyacım var.bir kaç ay beni idare edebilecek elinizde fazla lastiğiniz varsa kullanmadığınız çıkma v.s.paylaşmak isterseniz memnun olurum.ilginizden dolayı teşekkürler.

Scudo

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@hızlı

Velespite uğrayabilirsen eğer benim orada bir jantım var, üzerindeki lastiği ve iç lastiği alabilirsin. Lastikve iç lastik sıfır denebilecek kadar iyi durumda ve para vs de istemiyorum. Yolcu dostlarımın işi görülsün yeter. Eğer almaya karar veriyorsan 0533 668 65 90 dan beni ara ben de haber vereyim gelip alacağını.

Sevgiler,
Erdoğan

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
allah iyiliğini versin erdoğan 38 telli göbek varmı :D :D :D kusura bakma bir EROL TAŞ kahkahası atıciiim .. muhahahahaaaaah ( bu kahkahayla beraber lütfen bir mağarada koca bir kuzu butu yerken EROL TAŞ' ı hayal ediniz) :D :D :D

tabi iyi niyetinden dolayı seni kutlarım

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
erdoğan ağbi,
göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve gerçekten samimi yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.

lastik ihtiyacım karşılanmıştır.tüm arkadaşlarada teşekkürler.

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@Bülent ÖZER

Doğruya abi senin jant 36 telliydi:D :D Ön de 32 telliydi dimi;)
ulen madara olduk cümlealeme
erkekliğe boğ sürdürmeyelim; Benim jantım 38 telli kardeşim özel yaptırttım :ci: itirazı olanın indiririm lastiğini:D :D :D

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@hızlı

2 tekerci tüm dostlarımıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarım, işiniz görüldüyse ne mutlu bana, inşallah bizi grupla da pedallaman nasip olur.

Gidonun asfalt görmesin...

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
niye öyle diyonuz canım bugün hala 38 telli çelik alaşım cantlar paris-roubaix gibi ağır koşullarda geçen yarışlarda kullanılıyor. az telli cantları olanlar hava atmasın hemen öyle...

(link)

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@Servan

eline sağlık kardeşim, madara olmaktan kurtuldum.

Büleeeent bu da sana kapak olsun kardeşim:D :D

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
38 telli cantı nerde varmış ya ilk defa duyuyorum servannnn atıyosun gibime geliyor ama ufak at bence :D :D :D

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
senin için foto da koydum 2007 paris-roubaix'den. fotodaki tellerin en az dörtte biri rahat sayılıyor. çarp dötle... ne yaptı...

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
yani o resimdeki cantın tellerini önüme koyup ( flu da çıkmış) say bunları burda 38 tel var diyorsun ve üstüne üstlük "dörtle" lede çarptırıyorsun ya :D :D :D

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
kendimi resimdeki adamla konuşuomuş gibi hissettim bi an

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
daha yukarda da döt demiştim onu da yıldızlayın.
birini yıldızlayınca öteki küsmesin, yazık

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
bülentcim atmıyorum çelik maşalar bol telli cantlar zor etaplarda halen kullanılıyor.

(link)

(link)

(link)

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
tamam len senin dediğin olsun 40 tellide var olsun be 3-5 tel için sizi mi kırıcam laf aramızda fazla uzatırsak banlıcaklar.:D :D :D hissediyorum biri bizi izliyor. bu arada koyduğun resimlerlede ortamı renklendiriyorsun. ya arkadaşın biri lastik istiyordu birileri verdi peki bize ne oluyor ki. neyse geyiğin boynuzları bir tarafımıza girmeden bence abilerimiz konuyu kitlesin .

kolbe

Daimi Üye
Tepki
122
erdoğan abi sayın hızlı ile aynı durumdayım jantım var 28 lik iç ve dış lastik lazım onun yerine ben alabilirmiyim velespit nerede ise