Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lastiğin havasının inmesi

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Burak Meşe tarafından paylaşıldı.

1. Burak Meşe

Burak Meşe Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bugün bisikletimle biraz gezdikten sonra bir arkadaşıma uğradım ve bisikletimi apartmanın içine bıraktım. Yaklaşık 1 saat sonra çıktığmda arka lastiğin havasının tamamen inmiş olduğunu gördüm. Lastiği şişirdim ve herhangi bir inme yada patlak göremedim. 1 saatte lastiğin inmesi olabilecek birşey mi, yoksa biri bana şaka mı yapıyor ? :)

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Birisi senin lastiğini indirmiş malesef....

3. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    kasten yapılmış bir olay şaka yada başaka bişiy olabilir.ama biri tarafından indirildiği kesin:..

Hasan Hakan Koç bunu beğendi.
  4. Burak Meşe

Seviye:
    İşin garip tarafı sibop kapağının halen yerinde olması. O çevrede tanıdığım insan yok. Beni tanımayan biris lastiğin havasını indirdikten sonra kapağı neden yerine takar diye düşünüyorum, anlam veremiyorum.

Daha öncede aynı çevrede suluğuma işemişlerdi. Bu işleri yapanları bir yakalarsam güzel şeyler yapıcam ama kimin yağtığını bulamıyorum.

5. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Abi çok iğrenç ya.... Ne ş.... ahlaksız insanlar var ya... Dünyaya gelmişler ama insan olmayı becerememiler işte...

6. Burak Meşe

Seviye:
    O sinirle bende insanlığımı unutup öldürecektim yapanı. Ama bulamadım kimin yaptığını. Herhalde bulsam şu an hapiste falan olurdum. O sinirle insanın gözü kimseyi görmüyor. Farkında olmadan ağzıma almıştım birazını. Üstünden 3 sene geçti ama yapan karşıma çıksa yaptığına pişman edeceğim.

7. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    benim de başıma bu tip olaylar çok geliyordu. sulukla uğraşan olmamıştı ama bisikleti çok kurcaladılar. kesin birisi yapmıştır senin lastik işini de. zamanında bisiklete elektrik vermeyi bile düşünmüştüm kızgınlıktan...

Burak Meşe bunu beğendi.
  8. Burak Meşe

Seviye:
    Ben bu yüzden suluk takmıyorum bisiklete. Ama yazın da çekilmiyor suluksuz. Elektrik fikri hoşuma gitti aslında :D Ama bu sefer kurunun yanında yaşta yanacak :p

9. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    zaten o yüzden vermemiştim elektriği... başkaları yok yere çarpılmasın diye:D

10. lamborghini

lamborghini Üye

Seviye:
    ulan bunlarda insanım diye geziniyo deme atrafta suluğa işemek bunu normal bi insanın hatta insanın yapabileceğini sanmıyorum yazıklar olsunnnn

11. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    sulukla lazımlığı ayırt edemeyen insanların da içinde bulunduğu bir toplum.. umarım böyle bir şeyle karşılaşmam..

12. güray

güray Kıdemli Üye

Seviye:
    :eek:
    Neee.:eek: umarım birisinin bu "şakayı:boese157: "yapmış olduğunu anlaman tahmin ettiğim gibi olmamıştır.ayrıca suluğu yanına alamama gibi bi durum yoksa bisiklet üzerinde bırakmamakta fayda var bugün işeyen yarın daha yaratıcı bişeyler de yapabilir.neyse.uzun zamandır böyle şoke olmamıştım...

13. Karakartal Platton

Karakartal Platton Forum Bağımlısı

Seviye:
    Banada aynı olay oldu.Fakat benim arkadaşım indirmiş.

14. Servet Gungoren

Servet Gungoren Kıdemli Üye

Seviye:
    iğne deliği kadar küçük bir delikte olabilir bence benimde başıma gelmişti şişiriyorum 1 2 saat sonra iniyordu sonra gittim tamirciye su altında baktı iğne deliği gibi patlak vardı yavaş yavaş hava kaçırıyordu olabilir belki

15. cruphasulie

cruphasulie Forum Demirbaşı

Seviye:
    Toplumumuzda ne yazıkki böyle insanlar var. Lastiklerimin havasını kimbilir
    kaç kere indirmişlerdir, giden sibop kapakları da cabası:boese157: .
    Bisikleti bir yere bırakınca far, suluk sökülebilir şeyleri üzerinde bırakmamaya çalışıyorum. Gerçi insanlar düzelmedikçe herşey başımıza gelebilir, seleyi,öntekeri yanımıza da alamayız ya:(

16. Burak Meşe

Seviye:
    Bisikleti bir yere bağladığımda aklım orada kalıyor. Üstündeki çoğu parçanın sökülmesi hiçte zor deil. Umarım böyle insanlarla çok fazla uğraşmayız. Birgün boyle birini bisikletimin başında yakalarsam tüm yaşadıklarımın acısını ondan çıkarıcam.

17. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    dayımların eve gitmiştim (apartman dairesi) merdiven boşluğuna bıraktım bisikleti. üzerinde takım çantası da vardı. birisi açmış çantayı, aletleri alıp üzerindeki hız göstergesi, suluk(kafesiyle beraber), ön-arka far falan ne bulduysa götürmüş. o gün bu gündür kapalı ve kilitli olmayan hiç bir yere bırakmıyorum bisikleti. yolda durup bakkala girsem bile bir gözüm hep dışarda. aman siz siz olun en azından takım çantasını bisiklette bırakıp bunlara kolaylık sağlamayın. istese çantadaki yankeskiyle kilidi de kesip bisikleti komple götürebilirdi.

18. Burak Meşe

Seviye:
    Ben yaşadıklarımdan sonra sırt çantası şart diyorum. Bir arkadaşıma gittiğimde, bisikletin üstünde kolay sökülebilecek ne varsa çantaya koyup yanıma alıyorum. Gerçi en kıymetli aracımız olan bisikleti kilitleyip bırakıyoruz ama onada yapılabilecek çok fazla birşey kalmıyor. Aynı yerde uzun süre bırakmamak lazım. Yoksa dönene kadar kadro hariç her şey gitmiş olabilir.

19. 864bianchi

864bianchi Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaslar benimde arka lastik iniyor evin alt katinda bos bi yer var bisikletimi oraya koyuyorum on teker tas gibi arka lastik iniyo ic lastigi deistim yine on lastik saglam arka iniyo bu sorunnum hala gecmedi ya:) bi yardim edinn puff noktasi var mi ?

20. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    vallahi maosxs beycigim benim bisikletime ben oralarda yokken dokunan hic kime yas degildir :D dolayisiyla sen gelistir ben kullanirim elektrigi :D :D :D