Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lapierre urban 600 lastik secimi yardim

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında spe07 tarafından paylaşıldı.

1. spe07

spe07 Kıdemli Üye

Adı:
    ANIL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Öncelikle merhaba arkadaslar suan lapierre urban shaper 600 bisikleti kullaniyorum uzerindeki lastikler 700×30 lastikler bulunmakta resimde goruldugu uzere lastik kadroya yakin bulunuyor sizce daha buyuk ebatta lastik kurtarirmi yani tur icin toplicam bisikleti endiselerim var lastik acisindan sorun cikartirmi ileriye donuk agirlik ve yol bakimindan hangi ebatta kullanmaliyim daha onceki bisikletlerim bu problem yoktu kadrodan yana avilari farkliydi bu bisikleti alirken acikcasi dusunmedim ileriyi yardimci olursaniz ne yapmam konusunda cok sevinirim herkeze cok tesekkur ederim bu arada resimler aciklayici olmadiysa farkli acilardan cekip tekrar yukleyebilirim

Son düzenleme: 6 Mart 2016
  2. cezmi özdemir

cezmi özdemir Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    daha kalından kastınız nedir? çoğu ölçüyü kurtarır zaten 30 da kanımca kalın sayılır ama tur hakkında çok bilgim yok sizin tercihiniz almayı planladığınız lastiğin ölçüsünü yazarsanız belki yardımcı olabilirim

3. spe07

spe07 Kıdemli Üye

Adı:
    ANIL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @cezmi özdemir kalin dedigim soyle uzerinde lastikler 700x30 mesela 700x32 veya 35 ama kurtarirmi bilmiyorum suan bile uzerindeki lastikle aktaricinin arasinda pek bosluk yok eger 32 veya 35 olmassa 30 veya 28 taksam yukledigim zaman sikinti cikartirmi

Son düzenleme: 6 Mart 2016
  4. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bu fotoğraf yorum yapmak için yeterli değil. Kadronun arka bacakları kısmındaki yanlamasına mesafe de önemli.
    Lastiklerin ağırlık kapasitesi de internet üzerinden rahatlıkla bulunabilir :) Her marka lastik başına azami ağırlığı belirtiyor. Atıyorum lastik başına 100 kg deniliyor. Ön ve arka olarak 200 kg eder. Ona göre modellere bakarak hesap yapabilirsiniz :)

5. FatihC.

FatihC. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    @spe07 700/30 turlarda kurtaracağını düşünüyorum. İşin teknik kısmını arkadaşlar daha iyi bilir ama bence büyütmene gerek yok, üzerindeki lastikler çokta kötü değil