Lapierre raid 200'ü nasıl bilirsiniz?

Emre Semerci

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
b'Twin
Merhaba. 1000 TL'ye kadar dağ bisikleti araştırmalarım sonucu bu modeli çok uygun fiyata buldum. Donanımsal ve görünüş olarak çok hoşuma gitti, tam aradığım bu bisikletmiş gibi hissediyorum. Kullanan, bilen varsa görüşlerini almak istiyorum.
(link)

Boyut olarak sadece 19 yazıyor. Boyum 180. Biraz büyük mü sanki?
Varsa bu fiyata daha iyi olur dedikleriniz, tavsiyelere açığım..

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)
Yukarıdaki linke bir göz atın bence. Ucu ucuna olacak gibi görünüyor. Rahat edemeyebilirsiniz. Bacak boyunuz uzunsa uyabilir bu arada. En iyisi denemek :)

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
Sanki 19" tam sınırda gibi . bir tık büyükte olabilir. bacak boyunuzu 80 cm kabul edersek (180 boyunda birinin normal şartlarda 78-82 cm arası bacak boyu olsa) seçmeniz gereken kadro boyu kabaca 18" falan.

(link) buradan kabaca kontrol edebilirsiniz.

ayrıca @BF Okuru ında söylediği gibi (link) konusunu incelemeniz iyi olacaktır.

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@Emre Semerci 1.000 lira 1500 lira bandında lapi gibi markalar alınması bence saçma marka olmayan salcanı carraro mosso gibi markalar tercih edildiğinde daha üst bisikletler tercih edilmiş oluyo ha dersen 3000 lira m var o zaman al. Bi scott bi lapi bi giant ama 1000 liralık lapiden hayır gelceğini sanmıyorum...

Emre Semerci

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
b'Twin
@Ulaş Çavuşoğlu O benim de kafamı karıştırıyor. Bu markalarda(salcano vs.) daha üst sayılabilecek örnek var mı acaba bildiğiniz?

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
Günaydın. Btwin RR modelleri bu fiyatlarda güzel oluyor. Hatta 2 bin bandına çıkıldığında xtr/slx setli olanları mevcuttu.

RR 8.0 1300TL (link)

PeDaLLı-YoRuM

Forum Demirbaşı
Tepki
357
İsim
Tugi
Bisiklet
Sedona
@Emre Semerci bence riske girme marka konusunda şahsen çok bir fikrim yok ama 1000 TL. civarında bir bütçe varsa şu bisikleti önerebilirim (link)

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ulaş'ın yorumuna katılıyorum ben de.Lapierre iyi bir marka özellikle mtb konusunda.Ancak o fiyat bandında biraz daha alt markalardan daha çok donanım elde edersiniz.Ben katılıyorum dedim Ulaş'a ancak eğer içinize sindiyse alın.Kesinlikle kötü değildir.Benim alacağım dağ bisikleti LP olacak [emoji41]

Emre Semerci

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
b'Twin
@Uptown Cyclist Teşekkürler güzel yorumunuz için. Dediğim gibi her anlamda içime sindi. Bugün İzmir'de çıkıp bisikletçileri dolaştım ama umduğum gibi olmadı. Büyük ihtimal kararım bundan yana olacak.

(Accell Bisiklet toplantısına katılan bir bisikletçi abiden aldığım duyuma göre Ocak ayı itibariyle bisikletlere %20'ye varan zamlar yapılacakmış bu arada.)

Ha bir de ikinci el Mosso Wildfire 3.29 var seçeneklerimde 800 TL'ye.

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Emre Semerci
Zamlar geleceğini bana da demislerdi accell Kızıltoprakta.Hatta Burada sirkecide Salcano bayisi Bu sene 2900 olan Apex modeli 4000 olacak dedi.Neyse şimdiden hayırlı olsun çok güzel bisiklet gerçekten :D ve rica ederim [emoji5]

• Beğen
Tepkiler: Emre Semerci