LaPierre portatif bisiklet

tatata

Üye
Tepki
53
Biz nelerle uğraşıyoruz başkaları nelerle..
(link)
sayfadaki videoyu izleyin lütfen..

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
Scudo

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Çok güzel. Ama ben araba üzeirndeki taşıyıcıyı tercih ederim..daha pratik:)

bisikelt çamurluyken bunu rahatlıkla kullanabilceğimi sanmam:)

• Beğen
Tepkiler: Volkan Bilirli

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
galiba video dediginiz bu görüntü;
http://www.lapierrebikes.us/upload/lapierre/Image/passport.gif

güzel bir durum denilebilir, bisikelti zorlayıcı olmayacak doga sürüsleri icin tabi =) yani bize gelmez =) ama arka catal'ın katlanır olması olayını yaratıcı buldum, saygılar

ve paylasım icin size de tesekkürler...

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
Arka kısımın katlanabilir olması ve birkaç noktadaki QR uygulaması dışında çokta fazla yenilik göremedim. Bilen insan normal bir bisikleti de aynı şekilde 5 dakkada toplayabilir. Ayrıca arkaşlarında dediği gibi çamurlu bir şeklide döndüğümüzde ne yapacağız? Portatif yıkama makinası nerde? :D

• Beğen
Tepkiler: Mert Bağcılar

Bozcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.047
Ama canta olması harika. Taşınabilirlik acısından otobusde, özellikle uçakda cok buyuk rahatlık. Ben bayıldım.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Tasarım süper.. Çok beğendim. Tabi ki yarışlarda vs. kulalnılacak bir bisiklet değil ama uzun yolculuklara çıkanlar ve yanında bisiklet götürmek isteyenler için süper bir sistem olmuş. Ayrıca dikkat ettiyseniz çantanın tekerleride var. Yani klasik çantalar gibi sırtınıza yükleyip taşımak yerine peşinizden sürükleyebiliyorsunuz.. Ayrıca modüler çanta sistemi de çok hoşuma gitti, bir takım sap ile iki farklı boyutta çantanız oluyor, bence çok yaratıcı..

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
@tatata

bu küçülmeyi sağlayan mafsallar ve eklemler bisiklette fazladan epey ağırlık yaptığı gibi zamanlada boşluk vs gibi sorunlar çıkartarak kullananı bezdirir.buna benzer icatlar her dönemde ve devirde çıkar ama hiç tutanını görmedim.yani biz nelerle uğraşıyoruz onlar nelerle diyecek kadar iddalı bir icat hiç ama hiç değil.gereksiz yere kafa yorulmuş bir dizayndan öteye gitmez. ayrıca konuda yanlış yere açılmış.

Günay Savaş

Daimi Üye
Tepki
116
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
O araç bende olsa bisikletim katlanmasa da olur. Sonuçta koltuklar yatınca bisikleti sığdırırız.

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
Kullanış ve sürüş güvenliğini düşümezsek taşınılabilirlik bakımından oldukça yaratıcı ve başarılı. Olumsuz tönlerine rağmen mutlaka kullanıcı kitlesi geniştir diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: emreşen