Lapierre mi, Salcano xrs 030 mu?

Scudo

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
@Çağrı Fatih Yamalı

yol bisikletlerinden neden nefret ediyorsun ki? yol bisikleti, tüm bisikletlerin atasıdır.

Çağrı Fatih Yamalı

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Carraro
@Gökhan BİROL Abi özgürlüğümü kısıtlıyor :( Hoplayıp zıplamak, ordan oraya atlamak, çukurlardan özgürce geçmek, ıslak zeminde korkusuzca viraj almak gibi adrenalini yüksek şeyleri yapamıyoruz onlarla :( F1 aracı gibi onlar benim gözümde. Sadece hızlı gidiyorlar. Biraz yavaş gidip her yerde gitmek var abi :)

• Beğen
Tepkiler: caesar

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
Lappierre'nin kökü cyclocross'tan geliyor ve bu durum beni markaya daha da güven duymamı sağlıyor. Ayrıca mevcut piyasada ki markalarda en yüksek Fiyat/performans ürünlerine sahip tabii benim fikrimde.

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
1. O bisikleti 2100 e hiç bir bisikletçi inmez zararına satar.
2. İnmiş olsa bile salcano derdim. Salcanonun canlı olarak renk uyumları fotoğraflardakinden çok daha iyi. Kadro olarakda ahım şahım üstünlüğü yoktur ve euro dolar bukadar yüksekken euro dolar tavanlı bisikletler almak şu sıralar enayilik gibidir. Sakın almayın.

Burda herkes tabiki laipere diyecektir. Ben 6 aydır 600-3000 lira arasındaki yol bisikletlerini araştırmakla zamanımı yedim. Bu fiyat aralığındaki tüm yol bisikletlerinin kadro kulağının cinsine kadar iyi tanırım. Burada herkes lapiere demiş , araştırmadan adına bakarak yorum yapılmış olduğu ne kadar belli.

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
@Yiğit Alp Okyaylı

hocam aldık ya, hem de 2 ay oldu. gayet de gece gündüz turluyoruz.

20150508_164108.jpg

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Adına bakılarak belki de evet ancak aslında biliyor musunuz o ad ne kadar önemli? Daha düşük olsun Lapierre (Aslında Cannondale :D ) olsun benim için derim ben de.Elbette Salcano donanım iyidir ancak o kadrodaki Salcano yazısı var diye bile olsa almam ben onu.Klas denir ya Lapierre bu konumda o oluyor işte.Klas.Benim gözümde markası iyi bisiklet sürmek prestijdir.Göreceli elbette. Marka takıntım yok yanlış anlaşılmasın ancak bisiklet konusunda takılırım

• Beğen
Tepkiler: Klasikci

Silmarillia

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Aykut Aydoğmuş
Bisiklet
Look
@Gökhan BİROL Bende sandım şu 1000€ luk makine 2100 e alındı :) (link)
2014 model olan mı bu?

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
@Silmarillia

evet 2014... ayrıca 2100 söylediği fiyattı, 2000'in altında aldık.
normalde liste fiyatı 900 €

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
@Silmarillia

yok be abi, bende model takıntısı pek yok, bir önceki yol bisikletimi 12 sene kullandım, hesabını sen yap. bu da herhalde bi on sene gider :)

Silmarillia

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Aykut Aydoğmuş
Bisiklet
Look
@Gökhan BİROL (link) şu makineye aşık olmamak mümkün değil gibi. Artık kafayı bunla bozdum bakalım indirim falan bulursam bu canavarla ciddi düşünüyorum :D

• Beğen
Tepkiler: Fevzi Orak

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Euro'nun artmasından dolayı benim bisikletin fiyatı 2800 den 3000 küsürlere çıkmış iyiki erken almışım.

@Silmarillia hocam bisikleti bizzat kulanıyorum 4 4 lük bir bisiklet ancak kur fiyatlarının artmasından dolayı fiyatı 3000 tl üzerinde şuan pek alınacak gibi değil.

• Beğen
Tepkiler: Silmarillia

Silmarillia

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Aykut Aydoğmuş
Bisiklet
Look
@ertanmrtz Aynen fiyatı şimdi 3bin civarı ama bazı kur sabitleyen siteler vardı oralarda olursa 2400 e geliyor ama bilmiyorum o sitelerde var mı :)