Lapierre marka konusu

Çağrı Soylu

Forum Bağımlısı
Tepki
686
Bisiklet
Focus
@lombardo
Van Nicholas diyor hocam :O Astraeus acaba alabilir miyim diye bakıp boyumun ölçüsünü alıp sayfayı kapadığım günü hatırlıyorum :(

• Beğen
Tepkiler: lombardo
Scudo

lombardo

Aktif Üye
Tepki
188
İsim
Deniz
Bisiklet
Lapierre
@Çağrı Soylu

koga da diyor hocam. turcular arasında hatırı sayılır yeri vardır ;)

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
@Burak Salgın

Merhaba Burak tabi seve seve yardımcı olurum

Canyon elbette birazcık daha maliyetli olacaktır ama imkan varsa alınabilir tabi ki ben bisikleti sadece kadro olarak aldım ama satışlar accell bisikletten yapılıyor.

Sezon açılışı eminim bütün kadro ölçülerini dizerler veya sipariş üzerine getirirler sormak istediğiniz varsa başka soru yardımcı olurum

Burak Salgın

Forum Demirbaşı
Tepki
121
Bisiklet
Scott
@Yağız Gökmen

facebooktn ekledım. baya sorum olabilir:)

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
@Burak Salgın

kabul ettim :)

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
Acele bisiklet tekel olup ne yapmayı planlıyor acaba. Bisan ı da aliverse keşke

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
bisikletimden oldukça memnunum. iyiki de Lapierre almışım. seneye de full karbon bir modelini alacağım.

Tepki
6
Bisiklet
Lapierre
Arkadaşlar Lapierre konusunda size yardımcı olabilirim Sensium 100 kullanıcısıyım facebook da da lapierre Türkiye FunClub sayfasını kurdum kullanıcıları buluşuyor sorular sorabilirsiniz ordan

Aliexpress den aldığım lapierre formam ve gözlük yeni geldi

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: lombardo

birkimse123

Aktif Üye
Tepki
77
İsim
kk
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de dusunmeye basladim acaba Lapierre bir yol bisikleti mi alsam...

• Beğen
Tepkiler: Bilal KüçüK
Tepki
169
İsim
Mustafa Z. YILDIZ
Bisiklet
Specialized
Lapierre sınıfına göre uygun fiyatlı ve oldukça kaliteli. Sensium 200 kullanıyorum ve çok memnumum..

lombardo

Aktif Üye
Tepki
188
İsim
Deniz
Bisiklet
Lapierre
@Bilal KüçüK

aynı formadan ben de getirttim ve gayet de memnunum:

http://i.imgur.com/mC3Sjdq.jpg

• Beğen
Tepkiler: Bilal KüçüK

klm

Üye
Tepki
2
İsim
ARİF İLKER
Bisiklet
Lapierre
acell bisiklet merkezi manisada carraro ve bianchi üretimi var diğer markaları gost lapierre whısle yurdışından geliyor

Tepki
45
İsim
Tebyen
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba tartışma listesini merakla takip ettikten sonra. Aralık 2015 de sensium modeli için ön siparişi verdim. 2016 modeli ocak sonu veya engeç şubat ortası gelirmiş

Burak_Cakir

Daimi Üye
Tepki
551
İsim
Burak Çakır
Bisiklet
Ghost
lapierre üst seviye kadroları fransada üretiyor. diğer kadroları genelde çinde. türkiyede üretimi yok . üretimden ziyade accell parçları sağdan soldan getirtip manisa deposunda birleştiriyor.

bende lapierre kullanıcısı oldum sayılır. xelius sl 500 sipariş geçildi . ilk başta sensium serisinden biri olsun dedik ama üst seviye olsun tekerler güzel olsun artı bi de istediğimiz modeller henüz yok deyince ellerinde olan uygun modelde karar kıldık . sipariş verildi dendi 2 hafta olacak bekliyoruz . bol pedallamalar :)

Tepki
45
İsim
Tebyen
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Xeliussl 500de vites orta yatak arka dişli vites fren kolları 105 5800. Sensium 600de ultegra6800 kullanılmış. Xelius ve pulsiumda bozuk yollar icin sarsıntı önleyici üçgen sistem kullanılıyor. Benim kullanım alanım asfalt. Bu nedenle sensium da karar kıldım.Ek olarak arada oldukça fiyat farkı olması yattı. Kısa zamanda bisikletinize kavuşmanız dileklerimle

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Alacaklara bilgi olsun diye yazayım.Markayı bilmiyordum yol bisikleti alırken o yüzden araştırdım ve 10 yıl'dan fazladır FDJ'nin sponsoru olması tamamdır al dedi.Audacio 400 kullanıyorum ve harika bir bisiklet.Marka prestiji olarak avrupa'da özellikle çok yüksek.Accell'in getirdiğine bakmayın sakın.Ar-ge olsun yapım olsun tamamen Lapierre'nin kendisi.Yani İtalyan Bianchi ve Türk Bianchi gibi isim benzerliği değil bildiğiniz Fransız markası.Lapierre Gravity Republic ve FDJ gibi iki tane kocaman sponsor olduğu takım var.Bana göre Fransa'nın orta-üst seviyesinde yer alıyor.Yani bütçesi daha daha çok olan bir insan Fransız bisikleti istiyorsa Look ya da Time alır herhalde Lapierre yerine diyorum.Seri üretim yapan çoğu marka gibi yani.Ben bisikletimden memnunum iyi ki almışım ve bir sonraki bisikletim olarak da Lapierre düşünüyorum.Herhangi bir modelini almaya düşünen arkadaşlar varsa eğer, hiç düşünmeyin.FDJ gibi bir takım'ın, dünya yarışların'da yer almış bir marka'nın bisikletini kullanmak nedense hep cazip gelmiştir bana :D
Edit: Lapierre ile Salcano mu kıyaslanıyor? Carraro mu?
Lapierre - Cannondale - Giant bana göre bu seviye'de bu net.Yabancı forumlar da bunu der.

coffeeguy

Forum Bağımlısı
Tepki
285
Bisiklet
Lapierre
Konuyu yeni gördüm kocaman bi hortlatma yapmak istiyorum. Lapierre dusuncesi kafaya yerleşen birisi alsın tabi ki. Daha üst seviye bir bisiklet alinamiyorsa kadro yapısı fiyati ve o fiyata dahil olan komponentler uygun. Ben ikinci al audacio 400 almistim kasim ayinda. Arkadas sagolsun ultegra 6800 set takmis. Tadindan yenmiyor suan ve tum kış trainer de kullanildi. Hava guzel oldugunda disari çıkıldı. Düzenli temizlik ve bakimla (kendimce) degerinin altinda bir fiyata sunuluyor. Salcano carraro gibi markalarla karsilastirilmis. Bu konuda tek diyebilecegim butceye uygunsa incelemek. Yoksa bisiklet bacak isi ciger isi. Gidemeyen insana venge de versen de rosa da versen gidemez. :)

Tolga Uşaklı

Forum Demirbaşı
Tepki
1.097
Bisiklet
Lapierre
Selamlar,
Konuya Sensium 300 ile dahil oldum, gelecek hafta içerisinde teslim alacağım.
Bugün fuarda 52 cm olan kadronun resimleri gördüm, beğendim ve satın aldım.
İlerleyen günlerde elimden geldiği kadar düşüncelerimi yazarım.

Benim 3.bisikletim olacak, aslında mtb kullanıyorum, sonra bir katlanabilir aldım, aileye yol en son katıldı.
Bakalım neler olacak.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato