Lance Armstrong kanser vakfını da kaybetti

Scudo

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
@serkan hilal

doz olayı yok sadece her turda her türlü doping testi yapılmıyor...
misal bizim türkiye turunda sadece idrar var kan testi yapmıyorlar mustafa şimdi kan dopingi yaptıysa nereden bilicez ?

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Serkan.ÇABAŞ

bu da başka bir durum şimdi, contadorda karşı dava açabilir. neden susuyor contador ?

BF Okuru

Üye
Tepki
1
serkan dostumun mesajı düşündürücü

bu çıkar amaçlı bir Spor dur. bu işin ucunda RANT var. birileri birilerini kollayacak ki o birileri, birilerinin sayesinde bir yerlere gelecek:)

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
@Kudret Kurtcebe

burda sadece alkol de bir oran gördüm diğerlerinde oran belirtilmemiş...
hatta aklıma galatasaylı basketbolcu geldi şimdi aklıma hani doping yapmıyordu ama uyuşturucu maddesine ras gelmişti kanında dinç kalsın diye kullandığı söylenmişti o dönem

perizag

Aktif Üye
Tepki
113
@Kudret Kurtcebe

doping olaylari falan tatsiz konulardi kim hakli kim haksiz cok da umrumda degil fakat kanser vakfi güzel birseydi . hastaligi geciren insanlara moral olmak önemli biseydir ki lance'in testis kanseri akcigerine hatta beynine kadar yayilmisti ve kurtuldu . Ben de bu hastaligi atlattim ve o dönem bana da bi sembol olmustu cünkü insan kurtulur muyum diye düsünüyor ve karsisinda böyle bir örnek görünce morali yerine geliyor . O zaman doping iddialari da yoktu , bakiyorsun adamin beynine kadar yayilmis , hastaliktan kurtulmus üstüne de tarih yazmis bisiklet sporunda . O zaman kendi kendine diyorsun ben niye kurtulamayayim . Doping kullanmis da olsa , ayni kaderi yasamis olmaktan dolayi her zaman benim icin örnek bir isimdir Lance .

Kerem Kekeç

Aktif Üye
Tepki
28
Bisiklet
Whistle
Bu ayın 23'ünde Naitonal Geographic'de dopingle alakalı belgeseli var, kaçırmayın diyorum. Unutmadan saat 22:00'de. Pazar gününe denk geliyor.

(link)