Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lamba Sorunu

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında serdal38 tarafından paylaşıldı.

1. serdal38

serdal38 Yeni Üye

Seviye:
    Selam arkadaşlar dün akşam kuzenimin yanına gittim bisikletle giderken aydınlıkdı ortalık sorun yasamadım ama gelirken karanlık ve lamba olmadıgından dolayı bircok cukura düştüm 5-6 kez yolda yapım calısması vardı neyse onları atlattık bisiklet ve saglam bi şekilde kaldık bi bayır var ordan iyice hızlandım yolun ortasında siyah bi köpek yatıyormus ortalık zaten karanlık önümden bagırarak bi fırladı lan noluyo dedim pedala bi asıldım arkama baktımda köpek hızlıca kactı gitti ama ezmedim şimdi soruna gelelim
    benim bisan taifun var hızlanınca yavaslaması fazla sürmüyo buna lamba taktırmak istiyorum yararı yada zararı nedir taktırırsam

2. parliament

parliament Yeni Üye

Seviye:
    pilli ön veya arka aydınlatmalardan alabilirsiniz

3. Emir Yüksel

Emir Yüksel Aktif Üye

Seviye:
    zararı yok, bence..
    yararı ise yoldaki tehlikeleri fark etmek ve diğer taşıtlar kendinizi fark ettirmek..
    Hunat Camisinin hemen arkasında, benim yıllardır gittiğim işinin ehli bir bisiklatçi var, Kemal abi..orada uygun fiyata işe yarar ışıklar var. öne zaten alırsın da, arkaya kırmızı ışık almayı sakın ihmal etme, farkedilmek için mecbur, hem gece çok da güzel oluyor:in:

4. ozgur_jeo

ozgur_jeo Aktif Üye

Seviye:
    ledli ışıklandırmalardan alırsan pil ömrü acısından rahat edersin ve daha parlak güzel bi aydınlatma sağlarsın.. arkaya kırmızı önede beyaz al ki rahat ve güvenli gidebilesin