L3 Lifeshot

insane

Üye
Tepki
5
Arkadaşlar böyle bir besin takviyesi çıkmış, karaciğere etki ederek onun daha iyi çalışmasını sağlıyormuş, doğal olarak karaciğeri daha sağlıklı çalışan adam da daha zinde daha sağlıklı oluyormuş... Kullanan deneyen var mıdır?

Scudo

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
L3 LIFESHOT NEDİR?

L3 Lifeshot doğal bir besin desteğidir. L3 Lifeshot içerisinde bulunan 4 aktif madde (3 aminoasid ve 1 enzim) vücudumuzda mevcut olan ve karaciğerin görevlerini yerine getirmesinde etkili olan maddelerdir. L3 Lifeshot’ın içeriğinde bulunan maddelerin yan etkisi yoktur.

(link)

L3 Lifeshot doğal içeriği ve içerdiği aminoasitlerle karaciğer sağlığını destekler ve zararlı maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.

L3 Lifeshot karaciğerin arındırıcı fonksiyonunu desteklemekle beraber sağlıklı karaciğeri güçlendirmeye yardımcı olur.

L3 Lifeshot ayrıca modern hayat alışkanlıklarının meydana getirdiği zehirli maddelerin karaciğer tarafından arındırılmasına yardımcı olur.

L3 Lifeshot’ın içerdiği maddeler, karaciğerin antioksidan fonksiyonunu destekler, özellikle L-Lysine ve L-Asparagine, vücuttaki alkol ve nikotin gibi zararlı maddelerin atılmasına yardımcı olur.

Ben bunları buldum ürünün kendi sitesinden .. Ben ilk defa duydum .. Bakalım yaygınlaşsın fiyatıda uygun olursa kullanılabilinir .. Ben supplementlere hiç karşı olmadım ..

Tepki
19
arkadaşlar, ben kullanmadım ama, bir supplement kullanmaya karar vermeden önce iyice düşünün ve çok iyi araştırın derim ben. Karaciğerinizin iyi çalışması için gerçekten böyle bir ürüne ihtiyacınız varmı? karaciğerinizi doğal yollardan da destekleye bilirsiniz. örneğin bol bol kayısı yiyebilirsiniz. ülkemiz doğal besinler açısından çok zengin, yazın taze olarak, kışınsa kuru kayısı tüketerek karaciğerinizin kendini toparlamasına yardımcı olabilirsiniz.
bu ve buna benzer gıda takviyelerini kullanmak için ne kadar zamandır spor yaptığınız da önemli. belli bir seviyeye çabuk ulaşmak için kısa yolları seçmek vücuduz için belki de zararlı olacaktır. bu zamanlamayı çok iyi yapmak gerekir ve mutlaka uzmanlara danışılarak karar verilmelidir. bu ve benzeri ürünler her kullananda aynı etkiyi yapmayabilir.
uzun süre uğraşılarak elde edilen kazanımlar daha keyifli ve daha sağlıklı olur bence. sağlıklı günler dileklerimle...

insane

Üye
Tepki
5
Benim organlar biraz sorunludur genelde olmadık dönemlerde olmadık arızalar çıkartır, karaciğer de bu tip bir durumda olunca merak ettim, geçenlerde de eczanede bu ürün hakkında konuşurken bir adam gelip pat bir kutu alınca sıkıştırdım adamı memnun mu değil mi diye, 1-1,5 aydır kullanıyormuş, çok yararını görmüş, yalnız sadece bunu kullanmıyor adam yani kendisini buna emanet etmiyor ama vücut fonnksiyonlarındaki iyileşme daha hızlı ilerliyormuş. Bir yerde de şu ünlü diyetisyen beslenme uzmanı mehmet saraçoğlunun da tavsiye ettiğini okudum... Bu arada bu vücutçuların kullandığı türden şişiren tip bir besin takviyesi değil, aman karşışmasın :)