kyosho fazer rc arac(nitrolu)

sefasahin

Aktif Üye
Tepki
88
merhaba arkadaslar.aracı pek kullanmaya vaktim olmadıgından satılıktır.resimlerde yok fakat.bir cok yedek parça ve rtr(kullanıma hazır) olarak
vericem.magaza fiyatı yedekler ve nitro olmadan 678 tl dir.ben 400 tl istiyorum.
vericeklerim.: yedek buji,buji ısıtıcısı,2 adet kep,yedek jant ve lastik.diffler şaft.ve daha poşeti açılmamış bir sürü yedek,1 ltre nitro yakıt,kumanda servo
ayrıntılı bilgi için msj atabilr ve arayabilirsiniz.her türlü sorunuzu cevaplarım.
0539 233 91 77
http://img340.imageshack.us/img340/6506/456us.jpg

Scudo
Tepki
20
yakıtı nasıl gidiyo. mesela 1 litre ne kadar gider. litresi kaç lira nereden temin ediliyor

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Sefa abi forumda Mertcan Balıkçı var.Ona bir sor oda rc meraklısı ve oda böyle birşey arıyordu. :)
Belki alır :)

sefasahin

Aktif Üye
Tepki
88
kullanıma ve ayarlara göre yakıt tüketiyor karbüratör ayarından.bana yaklasşık 1 depo 15 dk gidiyor.sürekli oynamama ragmen.fiyatlar ise markaya ve çeşide göre oynuyor ama 3 litre bana 4-5 ay gitti.zaten hergünde oynamadım.genelde kadıköyde hobby dükkanları olur ama 2.el sitelerinde daha ucuza bulmakta mümkün.1 litre yakıtta be nvereceğim zaten.

sefasahin

Aktif Üye
Tepki
88
ilan günceldir.arkadaşlar 1 haftalıgına 350 lira olmustur fiyat nakit ihtiyacımdan dolayı.

sefasahin

Aktif Üye
Tepki
88
markaya ve yakıtın cinsine göre değişiyor. 20 liradan başlar.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
merhaba, hayırlı satışlar. arkadaşlar yakıt fiyatını sormuşlar; az kaldı vergisi ne deiyecekler idye bekledim. ben rc kullanma özürlü olduğumdan almıyorum ama onu kullananların elinde izlemesi bile eğlenceli. başlangıç için rc elektrikli bir nikko modelden bu keyfi alamayacağınızı söyleyebilirim. yıllardır fiyatlarını takip ettiğim bir olaydır rc modeller ve bunun fiyatı uygundan da uygun. alana da satana da hayırlı olsun şimdiden.

Ümit Arabacı

Daimi Üye
Tepki
168
bu arabayı satacağı felan yok 1.5 saat soğuk havada üsküdar iskelesinde bekledim kendisini 35 defa aradım ama açma tenezzülünde bile bulunmadı forumdan başka bir telefonunu buldumda aradım kıvırıp durdu telefonda ayıp

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
max hız nedir ve kaça kaç ölçekli bir araçtır ???