Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kuvvet antremanları hakkındaki her şey...!

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında gokhancan tarafından paylaşıldı.

1. gokhancan

gokhancan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşlar bu konudaki bilgi dağarcığımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Kesinlikle son derece işimize yarayacak bilgiler. Hurafelere son vermek için son hız devam ediyoruz tabiki :)

Dayanıklılığı arttırmak, daha güçlü bir yapıya sahip olmak için kuvvet antremanları hakkında uzun bir bilgi kaynağı veriyorum.

Bu yardımcı kaynak fevkalade işinize yarıcaktır. Kuvvet antremanlarının her spor ve faaliyette son derece işe yaradığı ve yağ yakımındada son derece gerekli olduğu unutulmamalıdır. Gördüğünüz sağlam fizikli ve dayanıklı sporcular bu konu hakkında son derece bilgi sahibidir.

Bisiklet kullanan arkadaşlarımızın bu yazıyı okuması gerekir.

http://www.guresdosyasi.com/kuvvetcal.html

saygılar.

irfancan, ateze ve BlackDahliaMurder bunu beğendi.
  2. BlackDahliaMurder

BlackDahliaMurder Üye

Seviye:
    abi sayende hepimiz beslenme ve sağlık konularında bilgi sahibi oluyoruz, her açtığın başlığı zevkle okuyorum sonuna kadar. saygılar, sevgiler.

gokhancan bunu beğendi.
  3. KS
    gokhancan

Seviye:
    Ne demek hepimiz için faydalı bunlar. Bu tarz eylemleri hayatının bir parçası haline getirmek ileriki yaşlarda erken yaşlanmayı önler. Örneğin 40 lı yaşlardan sonra canavar gibi olmanız açısından kuvvet antremanları önemlidir.

Hayat kalitenizide arttırır.

4. adm coach

adm coach Kıdemli Üye

Seviye:

Paylaşım için teşekkürler
    Yalnız küçük bir sorum olacak.
    Bisiklet kullanan arkadaşlar içinmi yoksa Bisiklet yarışçıları içinmi geçerli bir çalışma proğramı içermektedir.:)

5. KS
    gokhancan

Seviye:
    Bütün herkez icin olabilir. Bayanından tutunda Yaşlısına kadar. 60 yaşında bile kuvvet programları sonuç verir.

Kuvvet antremanları + bisiklet yapılacaksa iyi bir beslenme gerekiyor.

Antreman programlarınıda iyi planlamak gerekir. O yuzden uzman bir antrenörden ve kaliteli bir vücut inşaat(body building) hocasından yardım alabilirsiniz.

Evde çalışma yapacaksanız salona gidin yardım isteyin. Kimse sizi geri çevirmez merak etmeyin.

Ama fitness veya body building salonları hem neşe ile çalışmanızı kafanızdaki olumsuz dusunceleri atmanızı ve kendinize yatırım yapmanızı sağlar.

Mesela haftada boşluk hissettiğiniz gunleri salonda çalışarak değerlendirebilirsiniz.