Kutusunda Victorinox swisschamp çok fonksiyonlu çakı

serdar gültekin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.249
Çok az kullanılmış ve neredeyse sıfır temizliğindeki Victorinox Swisschamp çok fonksiyonlu çakı satılıktır. 32 fonksiyonludur. Victorinox'un en çok tutulan ve en çok fonksiyonu olan çakısıdır. Az kullanıldığı için üzerinde çizik dahi yoktur ve bütün fonksiyonları tam olarak çalışmaktadır. Fiyatı 120,00.-TL'dir. 533 338 10 80 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz. Ankara içine elden teslim edilebilir.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hayırlı satışlar isveç cakılarını seviyorum ömürboyu paslanmama garantisi var

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@egeli mustafa

yok bende 15 yıllık var bunun bır kucuk modelı kötu kullanırsan ustunde sıvı bırakırsan paslanmıyor ama çok kötü bır hal alıyor bırde alana tavsıyem bıcak kısmının ucu kötulesınce her onune gelene biletmesin ben oyle yaptım çok pişmanım hayırlı satıslar sanada dostum guzel urun

serdar gültekin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.249
@ferhat köse

Bunu hiç bileylemedim ben. Bundan başka 3 farklı modeli daha var onları daha fazla kullandım özel bir biley taşı var onunla biliyorum. İşin açığı bu çok fonksiyonlu olduğu için almıştım ama boyut olarak biraz kalın olduğu için neredeyse hiç kullanamadım. Ama mutlaka birilerinin işine yarayacaktır. Bu arada fiyatı 110.-TL olmuştur.

netmark

Forum Demirbaşı
Tepki
22
evladiyelik çakılar duzgun kullan torunun bile kullanır bu urunleri
hayırlı satışlar...

Komando_Turk

Daimi Üye
Tepki
94
Çpk işe yarar bir alet bende bi benzeri var memnunum ama su vb şeylere değdiği zaman silmenizi öneriyorum üstünde kalmasın