Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Kutusunda %100 Orjinal QCY Bluetooth Kulaklık.

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında Veysel A. tarafından paylaşıldı.

1. Veysel A.

Veysel A. Tam yol tornistan...

Adı:
    Veysel AMCALAR
    Seviye:
    Kutusunda %100 Orjinal QCY Bluetooth Kulaklık + Kendine özel Powerbank. Keyfi satıştır. Kozmetik durumu 10/10!

-Yüksek kalite(HD)ses.
    -CSR 6.0 Gürültü engelleme ile tertemiz, sadece konuşmacı sesi.
    -Süper ince, süper hafif.(6.4 gram)
    -Kendine özel Powerbank ile şarjınız bittiği an kaldığınız yerden devam...
    -İki cihaza bağlanma.
    -Android, Iphone, tablet, pc vs. uyumlu...

Ürünün tüm detaylı özellikleri

Pazarlıksız takassız 70TL son fiyat. Yer Bursa. Elden kontrol edilerek teslim alınabilir. Kargo alıcıya aittir.

2. mr. Miste

mr. Miste Yeni Üye

Adı:
    Gökhan T.
    Bisiklet:
    Whistle
    Ilanı baltalamak gibi olmasın da aliexpressde 19 dolar civarlarında bu ürün. Kulakta çok iyi durmuyor ama ses kalitesi çok iyi. Kolay gelsin.

3. Veysel A.

Adı:
    Veysel AMCALAR
    Seviye:
    @mr. Miste

İyi niyetinize inanarak açıklama yapayım;

İnsanlarda şu ürün şurada daha ucuz algısı oluşmuş.

Birincisi, ben burada satış yaparken en ucuza ben veriyorum iddiasında bulunmadım ki. Öyle bir iddiam olsa o zaman dersin ki "Kardeş bak burda daha ucuz. Sen en ucuza vermiyorsun." İşte o zaman haklısın.

Bir ürünün fiyatının diğerine nazaran daha yüksek olması doğal bir olaydır. Bir marketin bir reyonunda bir fiyat görüldüğünde diğer markette o fiyatın daha düşük olduğu bilindiğinde yüksekten satan market sahibine gidip bunun fiyatı diğer markette şöyle diyen var mı? Etiket uygunsa alır. Uygun değilse diğer markete gider ordan alır. Gerçek hayatta yapılmayan şeyler net ortamında çok cesurca yapılabiliyor ve bu gerçekten gereksiz bir iş. Zaten satıcılar arasında mutlaka bir fiyat farkı olacaktır. Birinin maliyeti diğerine göre değişebilir.

İkincisi, diyelim ki aynı ürün Ali'de 19$. Belki 10 TL fazla verip ürünün ertesi gün elinde olmasını isteyen birileri var? Adam 10 liranın derdinde değil, neden 1 ay beklesin ki? Artı neden riske girsin, satıcı gönderdim der göndermez, kargo kaybolur, kırık gelir veya çalışmaz. Bir sürü ihtimal var.

Üçüncüsü, mal sahiib mala istediği fiyatı koyabilir. Ne de olsa zorla satış yapılmıyor. Müşteri ucuzunu arıyorsa o zaman araştırma yapsın. Satıcı en düşükten satmak zorunda değil, müşteri de pahalı olanı almak zorunda değil.

Demişim ki: "Elden kontrol edilerek teslim alınabilir." Ali'den sipariş etmek isteyenin böyle bir lüksü var mı, yok. Bakarsın, denersin, hoşuna giderse alırsın. Gitmezse sorun yok...

Ayrıca ben bu kulaklıktan ikinci kez sipariş veriyorum. Kulakta çok iyi duruyor, gayet memnunum. Bluetooth kulaklık ihtiyacım doğarsa gene gidip bundan alacağım İnşallah.

Daha söylenilebielcek çok fazla şey var ama bu kadarı yeterli gelir sanırım. Doğru bakış açısı yakalandırsa bir daha böyle şeylerin üzerinde durulmaz.

4. mr. Miste

mr. Miste Yeni Üye

Adı:
    Gökhan T.
    Bisiklet:
    Whistle
    Sadece fiyat pahalı geldi bunla ilgili yorum yaptım. Zaten keyfi satış demişsinin ki ilanı baltalamak için de yazmadım. Ayrıca ilk yazdıkların neyse de yok ben kullandım kulakta çok iyi duruyor filan demeye gerek yoktu. Burası forum maksat bilgi paylaşımı. Benim kulağımda iyi durmadı ki söylüyorum. Neyse iyi forumlar

5. Veysel A.

Adı:
    Veysel AMCALAR
    Seviye:
    Güncel fiyat 60TL.

6. Veysel A.

Adı:
    Veysel AMCALAR
    Seviye:
    @mr. Miste

Çatlasanız da patlasanız da ürün satılmıştır.

Konu silinebilir...