Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kütahya Tavşanlı - YAYLACIK turumuz

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında emreure43 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. emreure43

emreure43 Yeni Üye

Adı:
    emre
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    hedefimiz yaylacıkta bulunan Elmalı köyüne ulaşmaktı bir abimizin iş arkadaşı siz bizim köyü bulamazsınız oralar cok karışık demiş ve bizde hedef olarak orayı seçmiştik . sabah 8 de başladığımız tura saat 10 gibi kahvaltı yapacağımız yere ulaştık. Hem çayımızı yumurtamızı yapmak için hemde elbiselerimizi kurutmak için ateş yaktık 3 ates bası.JPG ismail abimz yumurtala ilgilenirkene 6 ismail abi.JPG yumurta çayımız olduktan sonra çeşmein üzerinde kahvaltımızı yaptık 9.JPG
    sonra yola koyulduk yolumuz hep toprak yol ve ormanın içiydi bir ara kaybolduk ve googlemaps den yolumuzu bulmaya çalıştık 13.JPG
    ismail abile şenol abi yol ararken şerafettin abide dinleniyordu 14serafettin abi.JPG
    hemn yanımızda zamanında işletilen manyezit maden sahası vardı DSCF3770.JPG DSCF3769.JPG
    ve bir iş makinesi 16.JPG
    sonra yolumuza devam ettik yolumuz a devam ederken karşımıza ormanda bir aile cıktı onlarla fotoğraf çektirdik birer bardak çaylarını içtik 18.JPG
    yolumuz tam bir mtb yoluydu ve kütahya domaniç tavşanlı arasında kalan yaylacık diye geçen büyük bir ormanlık alanın içiydi çok derelerden geçtik ıslandık 21.JPG
    bu gibi dereden yaklaşık 8 defa geçtik s şeklinde gidiyor ve hep yolumuzu kesiyordu.
    Hakan abimiz de motorla gellmeyi terçih etmişti. onun işi birazda zordu derelerden gecerken 23.JPG
    111 ayrıen baş.JPG
    ve her bisikletçi gibi bende derenin içinde o meşhur pozu vermiştim. ayrı tyükle.JPG
    ve diğer fotoğraflar IMG-20151109-WA0014.jpg IMG-20151109-WA0012.jpg 11 gidis.jpg IMG-20151109-WA0011.jpg
    ve tüm yorgunluğu alan adeta karpostallık çok güzel bir sonbahar tablosu çıkmıştı. 6 karpostal.jpg
    Mtb nindağlarda gezmenin en güzel yanıda buydu. 1 Hafta boyunca tüm iş yorgunluğunu stresi dağlarda arazide bırakıp daha canlı bir şekilde yeni bir haftaya başlıyorduk...

bir süre tırmandıktan sonra güzel bir çeşme kenarında durma kararı aldık..
    bazı fotoğraflar..
    en doğalından dağ suyu
    2 su.jpg ve burada poz vermezsem olmazdı.. IMG-20151109-WA0023.jpg 8 cesme.jpg (bu çeşme aileyle karşılaştığımız yerdeki çeşmeydi :D şimdi fark ettim yükledim gözden kaçırmışım ) IMG-20151109-WA0017.jpg ve şenol amca çeşme başında
    4 şenol sezen.jpg
    dinlendikten bir süre sonra yola devam ettik 24.JPG

bir süre daha devam ettik ten sonra fındıcak köyüne varmıştık fındıcak0.JPG 5 fındıcak.jpg
    ve elmalı köyüne de sadece 1 km kalmıştı artık DSCF3808.JPG
    ve artık elmalı köyündedik... IMG-20151109-WA0005.jpg
    abiyi bulamamıştık ama oğluyla karşılaştık.. DSCF3812.JPG

ve köyden ayrıldıktan sonra karanlığa kalmıştık..
    30ismail.JPG yeleklerimizi giydik ve yola devam ettik.. bundan sonra hiç fotoğraf cekmedim artık.. gün sonu.JPG

ve gün 103 km ile son buldu.. sabah 08 de başladığımız turumuz yaklaşık 14.5 saat sonra akşam 22:30 gibi bitti ve eve vardık.. kaza sız belasız güzel bir tur oldu..

Ekli Dosyalar:

2. Veliuyar

Veliuyar Kıdemli Üye

Adı:
    Veli Uyar
    Seviye:
    Çok iiii yaaaaaa!!!

3. Uğur Can S.

Uğur Can S. 13. Gezegen

Adı:
    Uğur Can Saraçoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Çok iyi :) Özellikle tam fotoğraflık kareler var. Sakatlıklar, doktora git gel vs. derken geldim geleli şu Kütahya'nın tadını çıkaramadım. Ufak bir iki dağ inişi denedim de :D Sizinki gibi olmadı. Güzel olmuş bayağı turunuz

4. emreure43

emreure43 Yeni Üye

Adı:
    emre
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    teşekkürler sizide götürelim hocam :D

5. caner1405

caner1405 Aktif Üye

Adı:
    caner
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok keyifli bir gün geçirdiğiniz her karenizden belli oluyor. Bizide buralardan alıp oralara götürdüğünüz için teşekkürler.