Kütahya Duathlonu 19-20 Nisan 2008

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Federasyonun 2008 yılı faaliyet programında yer alan Kütahya Duatlonu 19 – 20 Nisan 2008 tarihlerinde Kütahya’da yapılacaktır.

Kütahya’da 19-20 Nisan 2008 tarihlerinde yapılacak olan yarışmaya İl Müdürlüklerinden tasdik edilmiş listeleri ile gelen tescilli kulüpler ve ferdi sporcular katılacaktır. Tüm sporcular ve kulüpler lisanslarını teknik toplantı esnasında ilgililere göstermek zorundadır. Teknik toplantıda ilden tasdikli listelerini ibraz etmeyenler kesinlikle yarışmaya alınmayacaklardır.

Yarışma Yıldız Erkekler, Yıldız Bayanlar, Genç Erkekler, Genç Bayanlar, Büyük Erkekler, Büyük Bayanlar kategorilerinde sprint mesafede yapılacaktır.

Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Kategorilerinde Erkekler ve Bayanlarda ilk 5’e giren sporculara ve yarışmaya katılan tüm takımların 1 idareci veya 1 antrenörüne harcırah ödenecektir.

Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorilerinde ilk üç dereceye giren sporculara ferdi madalya verilecektir.

Dereceye giremeyen sporculara harcırahları, bağlı bulundukları İl Müdürlüklerince bütçe imkanları çerçevesinde ödenebilecektir.

Yarışmanın Bisiklet ve Koşu parkurlarının Emniyet ve Sağlık tedbirleri Kütahya Valiliği ve Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce alınacaktır.

Kulüpler katılıp katılmayacaklarını Triatlon Federasyonunun 0.312.3092577 nolu faksına bildireceklerdir.

YARIŞMA PROGRAMI

Teknik Toplantı:

Tarih : 19 Nisan 2008 Cumartesi
Saat : 18.00
Yer : Çınar Otel (Kütahya Merkez)

Yarışma Başlangıcı:

Tarih : 20 Nisan 2008 Pazar
Saat : 10.00
Yer : Teknik Toplantıda bildirilecektir.

triathlon.gov.tr

Scudo

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
benden önce davrandınız ben açayım konuyu diyordum.Arkadaşlar yarış uluslararası olacak diye biliyorum.gelecekler varsa benimle irtibat kurabilirler.her konuda yardımcı olmaya çalışırım.

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Uluslararası değil uluslararası olanlar eğirdir ve alanya triathlonları gerisi yurtiçi faaliyet kapsamında

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@mcaliskan23

merhabalar triatlon federasyonu resmi sitesinde geçen yıl ki haberin sonunda seneye yapılacak kütahya duatlonunun uluslararası olması için gereken çalışmaların yapılacağını federasyon başkanı söylemiş.Geçen yılki yarışmada da sözünü vermişti.Ben bu yüzden uluslararası olduğunu söylemiştim.Ama muhtemelen uluslararası olmayacak çünkü açıklama yarış yazısında belirtilmemiş.

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
bu yarış için bisiklet lisansı yeterlimi

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayır. Triathlon lisansı çıkartmanız gerekiyor...

altan

Üye
Tepki
13
Merhabalar,

aramızdan yarışa katılacak olanlar hangi otelde kalıyorlar? Ya da önerebileceğiniz bir otel var mı?

Altan

jankat

Aktif Üye
Tepki
46
ferdi yarışacaksakta ildek tasdik gereklimi yoksa sadece lisansımız ile katılabilirmiyiz

OnurCalp

Daimi Üye
Tepki
22
Geçen sene; Kutahya belediye başkanı " bu sporu burada uluslar arası hale getirip burda uluslar arası yarışlar duzenleyeceğiz ins." diye bir konuşma yapmıştı.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@altan

merhabalar merkezde çok otel yok zaten,geçen yıl tütav otelde kalınmıştı bu sene tahminim anlaşma yapılırsa toplantının yapılacağı çınar otel de kalınabilir epey lüks bir otel.yarışma alanına bisikletle 10-15 dk sürer.merkezdeki oteller yarışma bölgesine çok daha yakın.bütçenizi pm atarsanız sizin için bir kaç yerden fiyat alabilirim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@altan

Federasyon Genel Sekreteri Şehri Hanım'dan geçen hafta aldığım bilgiye göre, yarışçılar için konaklama Çınar Otel'de %99 ücretsiz olacak. Ama son aşamada arayıp yine teyit almanızı tavsiye ederim.

altan

Üye
Tepki
13
@Zuhâl

Çok teşekkürler, ben de dün Kütahya İl Spor Müdürlüğü'yle konuştum, onlar da Çınar Otel'de sporcular için yer ayırttıklarını söylediler.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
akşam üzeri yarış tamamen sona erdi arkadaşlar bende yarıştım,geçen seneye göre daha canlı geçti bence organizasyon güzeldi aksilik yaşanmadı epeyde çoğunluk vardı.yarışan arkadaşları tebrik ediyorum.bir hatamız kusurumuz olduysa affola:)

• Beğen
Tepkiler: altan

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
çekişmeli ve heyecanlı bir yarıştı..

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
arkadaşlar hiç resim çeken olmadımı bizde bakmak isteriz

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
ben çektiklerimi ekleyeyim o zaman memocy abi sende ekle elinde varsa.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Sonuçları triathlon.gov.tr'den bulabilirsiniz arkadaşlar. Çok istememe rağmen katılamadım. Bari halihazırdaki fotoğrafları sizinle paylaşayım:

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
Sonuçları triathlon.gov.tr'den bulabilirsiniz arkadaşlar. Çok istememe rağmen katılamadım. Bari hali hazırdaki fotoğrafları sizinle paylaşayım:

zuhal abla lisansları dağıtırken baktım ama göremedim isminizi tanışmak isterdim.seneye inşallah artık.