Kütahya' da Sedona yada Kron Satılırmı ?

Ayhan Cihangir

Daimi Üye
Tepki
269
Arkadaşlar konuyu doğru yere açamadıysam kusura bakmayın. Ben Kütahya'da yaşıyorum amatör bisiklet kullanıcısıyım. Malum Kütahya şartları mahrumiyet bölgesi :) Kütahya'da Kron yada Sedona marka bisiklet satan bir yer biliyormusunuz ? yardımcı olursanız çok sevinirim. Kron xc 1000 yada Sedona 751 V almak istiyorum ama nereye baktıysam bir türlü bulamadım netden araştırdım en yakın bayilik de Eskişehir'de. Burda sadece Salcano var ikisinide bulamazsam Salcano NG 303 SRD alıcam. Maddi durumum anca buraya kadarına izin veriyor. Net den çok alışveriş yaparım ama bisiklet olayına kargo sartlarından dolayı pek sıcak bakmıyorum. O yüzden bilen arkadaşlar varsa yardımınıza ihtiyacım var. Saygılar

Scudo

Ayhan Cihangir

Daimi Üye
Tepki
269
Ben bu soruyu sordum ama Kütahya'da bisiklet binen varmı ki önce onu sormak lazımdı heralde :) Ya da bu forumda kaç Kütahyalı var. En başta bu şehire gelmekle hata edilmiş ama memleket işte burdan ekmek yiyoruz kopamıyoruz ki :( Neyse Eskişehir yolu göründü sanırım :)

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Ben varım Ayhan abi.Daha doğrusu vardım.Yaş kaç hangi okuldasın? :)
İstediğin markaları bulman zor ama Kütahyada profesyonel olarak ilgilenen 50 ye yakın isim var.
Bİr tane hobi kullanıcısı forumdan Murat Irmak abimiz var. :)

• Beğen
Tepkiler: murat ırmak

murat ırmak

Forum Demirbaşı
Tepki
214
@Ayhan Cihangir

İyi günler ... Kütahya da söylediğiniz markaları bulmak zor getiren bir bisikletçi tanımıyorum (bende bisiklet tamircisinde çalıştım ordan biliyorum). Hemen hemen tüm bisikletçileri tanırım ama getiren daha görmedim. Eğer almak istersen Erdoğanlar bisikletten yada benzeri güvenilir yerlerden rahatlıkla alışveriş yapabilirsin. Bu arada şu konuda yanılıyorsun Kütahya merkez de bisiklete gönül veren insan çok. Profesyonel olarak yarışlara katılan hakemlik yapan arkadaşlarımız var sadece sen rastlamamış olabilirsin. Amatör olarak binen de çok, Benim gibi hobi olarak binen de çok .

A.Kadir Ünal

Forum Demirbaşı
Tepki
187
2.el düşünürseniz bi arkadaşım satıyor.Sahibinden . com dan bulabilirsiniz Kron Xc 500 Eskişehirden.

link veremiyorum yasaklı çünki.

Ayhan Cihangir

Daimi Üye
Tepki
269
Murat kardeşim ben yok demedim zaten sormak lazim dedim sende güzel yanıtlamışsın sağol. Doğrudur ben rastlamamış olabilirim. Ayrıca sizlerle tanıştığıma sevindim. Yardımlarınız için çok teşekkürler. İkinci el de düşünmüyorum. Çünkü Bianchiden sonra ilk defa gerçek bir bisikletim olmasını ve Allah nasip ederse başından sonuna kadar benim olmasını istiyorum. Yanlış düşünüyor olabilirim ama mazur görün takıntı işte :)
Bugun NG 303 SRD alayım dedim. Onda da eli boş döndüm, çünkü geçen senenin modeli olduğu için tekrar üretmemişler bayinin söylediğine göre. NG 255 SD yi düşündüm ama iskonto filan yine de benim bütçeyi biraz aşıyor ve benim hafta da yapacağım yol 70 Km filan yani bana fazla gelir. Bende Astro 270 SRD alayım diyorum. Bi çarşıya giderim arada komşu köylere giderim. Sram X5 kullanılmış ama full set değil. Bilirsiniz kadro da Hydroform Butted. Sizce nasıl yada bana önerebileceğiniz Salcano modeli varmı. Saygılar

Ayhan Cihangir

Daimi Üye
Tepki
269
Eveeet hayırlısıyla aldık bakalım Astro 270 srd mizi. Nasipse cumartesiye kadar gelir. Gerçekten çok merak ediyorum daha önce hiç bu şekilde gerçek bi bisiklete binmemiştim. 18-20 kg bianchiyle bile hızlı gidiyordum tabi yoruluyordum bunda nasıl olacak acaba. Birde bunun bakım malzemeleri, kiliti ( en başta tabi ) :) , saatini filanda almak lazım onlarda baya tutuyor taksitle filan alıcaz artık yapacak bişey yok.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
Merhabalar öncelikle,kütahya için bu şekilde önyargılı davranmanız hoş değil bunu daha önce burak arkadaşımızada izah etmiştim.Siz yeterince araştırmamışsanız bizi bulamamışsanız suç bizim değil :).en basitinden forumun il temsilciliklerinden bana ulaşabilirdiniz.her neyse konuyu yeni gördüm bende.astroyu getirin bi bakalım kutlayalım tanışmış oluruz.Kütahyada bisiklet adına daha güzel şeyler yapabilmek geliştirmek adına yakın zamanda bir bisiklet dükkanı açtık.özel mesaj ile telefon numaramı göndereyim görüşelim.

• Beğen
Tepkiler: murat ırmak

Ayhan Cihangir

Daimi Üye
Tepki
269
Ahmet kardeşim Kütahya'yı bu kadar sevmen güzel bişey seni anlıyorum. Yalnız ben 28 yaşındayım 23 yıldır Kütahya dayım ve yaşadıklarım üzerine konuşuyorum ki bu önyargı olmasa gerek. Ben Kütahya da bugüne kadar aradığım %95 hiçbişeyi bulamadım gittim netden sipariş verdim ha esnafın suçu varmı yok tabi arz talep meselesi ama keske olsada burdan alsam esnafıma kazandırsam. Tabi diger taraftan aradığımı bulduğumda oldu ama gelgelelim öyle esnaflar var ki insana lanet okuttutuyolar hiçbişey alasın gelmiyor. Umarım düştüğüm durumu anlatabilmişimdir. Dükkanınız hayırlı uğurlu olsun ziyarete gelmek isterim. Özelden yazarsan tel filan ararım. Astro yuda iki günde gelir dediler bir buçuk hafta da anca çıkış yaptılar dün geldi daha onun da ön diskte hafif bi hışırtı vardı içlerine sinmemiş parçasını istemişler anca pazartesiye alıcam. Bisiklet gelmeden bakım malzemelerini yağdır filan aldım :) sigma 1009 aldım aslında 509 yeterdi ama kalmamış. park ayağı pompa filan aldım. Bu arada bisiklet üstünde bazı uygulamalar gerçekleştiricem ilerleyen zamanlarda da bunları sitede paylaşıcam inş.Ayrıca Kütahya yı doğa olarak da çok severim :) Herkese saygılar sevgiler

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@Ayhan Cihangir

Kütahyayı seviyorum elbette ama dediğiniz gibi kütahyada esnaf denilebilecek çok az kişi var.En basitinden sanayimizde arabamızı gönül rahatlığıyla bıralabileceğimiz esnaf sayısı çok az bunlardan herkes şikayetçi.bu konuda aynı fikirdeyiz abi,bisiklet konusunda dediğim gibi bizi bulmak zor değil.neyse 2 astroda biz aldık servisleri çok kötü servise garanti için götürmek gerekiyor galiba servisten sonra mutlaka kontrol edelim,aldığımız 2 astrodada sorun çıktı daha çözülmedi bakalım bekliyoruz.kısa zamanda görüşmek ümidiyle özelden yazdım telefon numaramı görüşürüz abi.

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
Abi senin aradıkların normal şeyler değilki bilgisayara radyatör takan adam :)

• Beğen
Tepkiler: ProfessionaL