Kurtköy 2016

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kurtköy civarındaki arkadaşlar çıkacakları günü saati ve gidecekleri rotayı buradan yazarlarsa katılmak isteyen arkadaşlarda yine buradan cevap yazarlar diye düsünüyorum
bu konu sadece 18 yaş üştü arkadaşlara aittir
en azından ben bundan sonraki paylaşımlarıamı burdan yapıcam
zamanla belki spor gezi ve muhabbet maksatlı guruplarda oluşabilir
18 yaş üstü küçük büyük saygı sahibi herkesi bekleriz inşallah

aklıma gelmişken ben bu akşamda 23.00 gibi çıkarım diye düşünüyorum yine
büyük bi ihtimal akfırat tatafı olur alıştık bir aydır gece sürüşülerine biraz daha devam edelim
maksat gezi ve spor

Scudo

SEYYAH OZİ

Daimi Üye
Tepki
654
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kanka erken çıkalım

Biyere kaçma yakalarım seni musait olursan iftar yapalım biyerlerde akşam dere veya çeşme felan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yeni topik hayırlı olsun barış.bayram dolayısiyle acaip boş idi yollar,yalnız şile yollarına çıkmıyorum ,biliyorsun göçbeyli-oruçoğlu köyü ,ulupelit ,ahmetli yolunu,yalnız bu aralar araç artmış olabilir ,malum piknik artı mangalcılar orda,sahil resmen iptal,velodramdan sonrası yok...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
saolasın kudret hocam inşallah bu konuda diğeri gibi güzel geçer
dediğin gibi dikkatli olmak lazım istanbulun dışında bile boşyer bırakmadılar dağları ormanları bile doldurdular
göçbeyli şile arasındaki orman yolunda bile defalarca yolun ortasına atılmış kırılmış çam şişe parçalarıyla karşılaştım insanlar bu dünyanın kıymetini nezaman anlayacak diyecem hiç ümidim yok

bu akşam inşallah bi aksilik çıkmazsa 23.00 akfırat tarafı gitmeyi düşünüyorum alıştık bir aydır gece sürüşlerine güzel oluyor nedense gece enerjide bitmiyor kolay kolay bütün kış bu havaları bekledik boş geçmemek lazım

• Beğen
Tepkiler: Groims

directedby

Üye
Tepki
54
İsim
sadık başal
Bisiklet
Carraro
ben anlamıyom zaten bütün yolların kenarlarımı cam kırığı olur arkadaş.nereye gittiysem yol kenarlrında hep cam var.anlayamıyorum bu durumu..bayram sonrası bende 1 ay aradan sonra turlara katılabilrim inş.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kurmuş olduğum 40 kişilik bir whatsapp gurubundan yeni ayrılmış olmama rağmen eğer istek olursa tekrardan yeni bir whatsapp gurubu kurabiliriz
yanlız baştan söyleyeyim
aşırı muhabbetten sıkılacak arkadaşlar bu guruba hiç katılmasın çünki olursa eğer bu gurupta hem bol bol muhabbet hem tur düzenleme bir arada olacak insanlar zaten kurallardan sıkılmış kimseye katı kurallar koyup daha fazla sıkmaya gerek yok bir gurup olacaksa herkese ait bir gurup olsun
herkes derken maksadı spor sağlık Gezi ve muhbbet olan saygı sahibi herkes

geçmiş turlardan bikaç video

bunlar gibi epey video mevcut

• Beğen
Tepkiler: birol ve Groims

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@barış barış Merhaba, diğer konu başlığı bu kadar oturmuşken ve 40 kişi gibi iyi bir sayıda insanı bir araya getirmişken -şayet özel bir nedeni yoksa- neden diğer konu başlığını pasif hale getirip, guruptan ayrılıp yeni bir konu başlığı açtınız ki? Sadece turlarınızı keyifle takip eden biri olarak merak ettim, tartışmak değil yani amacım :harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ömer hocam kısaca şöyle anlatayım herkesi memnun etmek zor oluyor kimi yol beyenmez kimi rota beğenmez kimi gün beğenmez kimi muhabbet beğenmez açıkçası herkese göre olmak zor iş yeni bi başlangıç yapmak istedim isteyen herkes tekrardan buraya katılabilir ama işler biraz daha farklı olacak yani beğenen kalır beğenmeyen gider bukadar basit
tek maksadımız sağlık spor ve muhabbet olmalı gezmekte yanımıza kar

• Beğen
Tepkiler: birol

Çaylak-24

Üye
Tepki
27
İsim
İbrahim faruk
Bisiklet
Carraro
Barış abim ne zaman çıkcan nerden çıkcan bi aksilik çıkmazsa gelmek istiyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@barış barış Yani o konu başlığına epeyce emek verdiğinizi biliyorum, başından beri de takip ediyordum açıkçası, zor iş tabii ki insanları memnun etmek, ama az çok uzlaşmacı bir kişi olduğunuzu da forumdan görebiliyorum, keşke bir yolunu bulabilseydiniz. Hayırlısı olsun diyelim, katılımcılarınız ve turlarınız bol olsun öyleyse :harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
herzamanki gibi kapımız herkese açık

bi aksilik olmazsa 23.00 viaport opette olucam 5 dakika durur akfırata devam ederim

• Beğen
Tepkiler: birol

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.769
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
Bugün yola çıkmayı düşünüyordum ama plan değişikliği olursa akşam beraberiz Barış Kaptan.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@barış barış

bunun için düşük tempolu gezileri sıfırlayarak işi aynen tempolu sürüşlere getirdim,ve tek kaldım ,kısa mesafe tempolu sürüş topiği forum devam ettiği müddetçe gidecek,kimseyi bu forumda 30 km durmadan sürmeye zorlayamam ,etik değil,
ama bi gerçek varki ,anadolu yakada hobisi bisiklet sporu olan amatörce olana raslamak güç,30 km durmadan basmak amatörlüktür,seçtiğim güzergahta araç yoktur,erenköy-viaport gidişte az araç ,dönüş aynı ama arac çoğalması erenköy carrefour yakınlarda başlar.orada zati tempo yapmıyorum,bu istanbulda iki adet tempo yapılacak yer var

1- erenköy-viaport -kayışdağı caddeden aydos güneyden sadece gidiş 30 km
2- göçbeyli -bıçkıdere-göçbeyli 30 km ekim -mayıs sonları en iyi aylar

directedby

Üye
Tepki
54
İsim
sadık başal
Bisiklet
Carraro
@BF Okuru watsup grubundaydım bende.şöyle bir durum oluyordu bende şikayetçiydim kendimce bunuda belirttim.. sabahtan akşama hiç gruba bakmasanız akşam bir bakıyorsunuz en az 1000 mesaj oluyor.bi başlıyorsunuz okumaya içinde bisiklet ile ilgili 50 msj oluyor.onu da bulmak zor oluyor,konu ordan oraya sıçramış oluyor.tur var mı yok mu kafa bir duman oluyor.kişisel konuşmalar paylaşımlar fotolar sohbetler bence bisiklet ile ilgili bir grupta olmamalı.amaç bisiklet sürmek ve sürerken yanlız sürmemek.insan gün içi çocukluk arkadaşlarıyla anne babasıyla akrabalarıyla bu kadar konuşmazken günde 1000 msj okumak zorunda olmak bence afaki bir gariplik...şuan watsup grup yok ben bu duruma üzüldüm.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@directedby O kadar kişinin bir arada olması ve uyumlu olması zor tabii. Maksimum düzeyde bir uzlaşma aramak yerine minimum düzeyde (bisiklet/tur) uzlaşma sağlayarak, belki daha az kişiyle bir grup oluşturmak en mantıklı seçenek sanırım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ben şimdiye kadar hiç kimseye sınır koymadım bundan sonrada koymam isteyen istediği kadar muhabbet edebilir zaten beğenmeyen arkadaşlar çıkıyor guruptan girmek çıkmak bedava

ayrıyetten ben arkadaşların sohbetinden fazlası ile memnundum

katılmak isteyen olursa yine bi whatsapp gurubu kurulur inşallah ilerleyen günlerde

• Beğen
Tepkiler: Groims

SEYYAH OZİ

Daimi Üye
Tepki
654
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
insanları bir araya getirmek çok zor bir iştir aylarca uğraşırsınız
dağıtmak ise acayip kolay
bir saniye bile sürmez

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@barış barış

yav barış ben acaip geri kaldım ,bu whats-up wuts-up ne ayak:komik::komik::komik:,2009 foruma 10 ocakta bir girdim, giriş o giriş, bi daha çıkamadım,yav buranın oturmuşluğu hiç bir bisiklet ile ilgili forumda yok,2004-2016 ,12 yaşında bu forum ,10 yıl hilafsız gider,68 yaşında burdayım değişmez.