Kupa Kizim SS

Scudo

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Halil ellerine sağlık kardeşim.Dediğin gibi el emeği göz nuru bir bisiklet bu.Paha biçilmez gerçekten.

Kazasız sürüşler..Maşallah;)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Sagolasin Murat Abi'm :)

Sorma, o kadar bisiklet topladim (bkz. Road Runner, Coyote, Kaizen vs) hic bu kadar eglenmemistim :) Su yapiskan kismi özellikle cok zevkli!

Ayrica zincir sesi yok, vites derdi yok, yokuslara geldiginizde rahatlama yok, aksine hizi düsürmemek icin yüklenmek var. Bakalim, en azindan yaza kadar SS devam edecegim, belki yazin bir MTB alirsam o zaman isler bir miktar degisebilir :) Malum, ruhumuzda cok uzun süre yerde duran tekerlekler yok...

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Halil getir kadroyu burdada yaparız bir şeyler,yemeğin kralını ısmarlıyacağım sana merak etme(künefe de dahil):):D

Toplayalım şöyle nostaljik bir makina,emeğine sağlık güle güle kullan(Alamanyalar dada boş durmuyorsun be kardeşim:D)

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Halil ellerine saglık.. Yani bu bisikletten adam olur mu diye iç geçiriyordum ama seni eline düşen hayat buluyor kardeşim:D.. Ayrıca pul olayına bayıldım. Bence pulsuz bisiklet bir mühendislik hatasıdır:D Tebrikler!!

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
http://i253.photobucket.com/albums/hh58/haliliozturk/11.jpg

Halil'cim merhaba

Hiç boş durmuyorsun, devamlı yeni birşeyler üretiyorsun. Bisikletin çok güzel olmuş, zaten sen elledikten sonra güzel olmayacak diye birşey olamaz.

Yanlız dikkatimi çeken bu bisikleti Türkiyeye getirsen yaptığın masrafın üç katına alıcı bulursun. Demek oralarda bisiklet fiyatları çok makul seviyelerde, daha doğrusu bizim buralarda millet çok uçuk fiyatlar istiyor.

Güle güle pedallaman dileğimle. :)

Başarılar dilerim.

Sevgi ve selamlarımla.

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Merhaba Halil gerçekten özgün bir bisiklet olmuş.Çok güzelleştirmişsin bisikleti. Güle güle kullan.(Ayrıca hırsızlar senin bisiklete yaklaşamaz bile çünkü Almanya'da bir eşi yoktur.Hemen yakalanırlar.)Görüşmek üzere.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Zeki, adam etmek isteyince, vakit ve merak da olunca hepsi oluyor.

Ender Abim cok tesekkür ederim. Bos durani Allah sevmezmis biliyorsun ;).
Abi söyle bir gercek var, bisikleti nerede arayacagini bilirsen, bu tip bisikletleri cok uygun fiyatlara bulabiliyorsun. Söyle ki, hani klasik sehir bisikletleri vardir böyle celik kadrolu, camurluklu falan. Kimisi onlara "Hollanda tipi" diyor burada, onlar 25 €'ya (yaziyla yirmi bes) kadar bulunuyor. Bazen bakimsiz oluyorlar, en cok 1 gün harcayip adam edilebilirler ama. Ve sehir bisikleti oldugu icin de asinmis vs de olmuyorlar. En cok lastikler ve pabuclari degistirmek gerekiyor.

Anlayacagin, bisiklet cok oldugu icin bu tip bisikletler ucuz gercekten.

Emir bisikletin bir esi yok gercekten, o konuda haklisin kardesim :) Ama yine de essegi saglam kaziga baglamak gerek ;)

GokhanAK

Daimi Üye
Tepki
294
Bisiklet
Peugeot
Fix yakışırdı bu kadroya..

Güzel olmuş ama, fix daha güzel olurdu.

Kazasız belasız binmen temennilerimle.

Gökhan

Muhammet Galata

Forum Demirbaşı
Tepki
155
Bisiklet
Giant
bişeler üretmek hoş olsa gerek çok güzel yapmışsın kaplamalarda tam oturmuş tasarım fikrin harbi on numara.
birde bisikletin arka dişlisini görünce sprint men yarışları aklıma geldi sanırım hep 18 de kullancaksın bisikletini ilk kalkış biraz zor olcak gibi ama hızlanınca süper olur valla bende düşünüyorum aslinda böyle bi bisiklet yapmak
hızı seviyorum. hayırlı olsun bisikletin çok beğendim tarzaıma hitap ediyo çünkü.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@G-trek

Aaah ah :)

FG cok isterdim, fakat göbek fiyatlari yüksek ve acikcasi tellere de o kadar güvenmiyorum. Yani göbek, disli, zincir, yeni jant teli masrafi gelecekti ek olarak.

Acikcasi kadro ve masa o kadar kaliteli degiller, o nedenle de üzerine yapilacak masrafi abartmamak gerektigini düsündüm.

Srad_srad, hep 18 hep 18... Orana vurdugumuzda bir ayna kol turu 2,88 arka teker turuna denk geliyor. MTB'deki karsiligi ayna kol 3, arka 7'ye falan denk.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
çok güzel bir ss olmuş evet bende sizin gibi bir fg istiyorum fakat ülkemiz şartlarında bu fg göbeği bulmak üstelik fiyatlarda çok yüksek neyse şimdilik bir ss le bende ilerleyen günlerde bu camiaya katılacağım nasip olursa kaplamalar çok hoş güle güle kullanmanız dileklerimle darısı bana yakın zamanda inşanllah :)

emregrunge

Üye
Tepki
21
elinize, emeğinize sağlık.. bu bisikleti görünce aldığınız zevki tahmin edebiliyorum..

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Gercekten cok hoş olmus... kupa kızı fikride gayet orjinal. Ve fazlasıyla retro görünüyo:) Benim bisikletin borcu bitince belki bende birtane Fixie yaparım, Halil abi saolsun arada fixie nin tadına bakmamı sağlıyor, hoş ilk sürüşümde kaçkarın duvarından uçma tehlikesi geçirdim :) ama zamanla alışırım sanırım:)

fatih_brs

Daimi Üye
Tepki
192
bisiklet çok güzel olmuş folyo ile kaplamak güzel bir fikir bisiklet çok hoş duruyor

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
müthişş güle güle kullanın güzel çalışma.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Tesekkür ederim. Firsatini buldugumda, ait oldugu sokaklarda da bir kac kare fotograf paylasacagim.

gogogo

Aktif Üye
Tepki
54
Çok hoş bir bisiklet olmuş ellerine sağlık diyeyim. Batman filmindeki joker karakterinin sağa sola bıraktığı kartlara benzemiş konsept olarak joker'in bisikleti olabilir. :)