Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kumluca korsan koyu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında omer07tr tarafından paylaşıldı.

1. omer07tr

omer07tr Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    P_20160313_110300.jpg P_20160313_110342.jpg P_20160313_110419.jpg P_20160313_110511.jpg P_20160313_110603.jpg P_20160313_115921.jpg

2. kellemusic

kellemusic Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    bundan 20 yıl önce hep gittiğimiz bir yerdi. alttaki fotoğrafta yer alan soldaki kısımdan atlardım suya hep. berrak ve derin bir suyu vardı. kimsecikler olmuyordu, belki bir kaç balıkçı. ulaşım yolu yok gibiydi. 2 yıl önce tekrar gittim, kalabalıktı. suyun içinde plastik poşetler falan vardı ve bir çok gezi teknesi. o sakinliği kalmamıştı. üzerime zimmetli değil elbet ama üzülüyor insan.

Onur Ali İmren bunu beğendi.
  3. ÇaNakkaLeRuHu

ÇaNakkaLeRuHu Bisikletkolik

Adı:
    Batuhan
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Akrabalarımın büyük kısmı Antalya da ikamet ediyor. Kumluca-Adrasan favori balık mekanımdır. Adrasan da mutlu son ile biten bir avım olmuştu linkler aşağıda :) Yaz planlarımın içinde ALLAH(C.C.) nasip ederse o günleri görür isek bisiklet ile İstanbul-Antalya-Kumluca planım ilk sırada İnşaallah muvaffak olurum. İnanılmaz doğası insanı cezbeden huzur veren güzellikleri ile Adrasan favorimdir. Çok güzel bir şehirdesiniz ve sürekli o güzellikleri yaşayabiliyorsunuz ne mutlu size. Kafam atıyor bende Antalya ya taşınabilirim :) Yeni resimler bekliyorum çok özledim oraları burnumda tütüyor 3 seneye yakındır gidemedim özellikle Adrasan olursa daha makbule geçer.

BALIK AVI HAYALI ANCAK BALIGA CIKARAK GERCEK OLUR | Adrasanbalik.com

HAYALINI KURDUKLARI AKYA AVI ADRASANDA GERCEK OLDU | Adrasanbalik.com

Aşağıdaki videoda da korsan koyununun uzun süreli bir çekimi var....

şamilkafkas ve Tayfun Sezer bunu beğendi.
  4. Candan Biberci

Candan Biberci GökBörü

Adı:
    Candan Biberci
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Fotoğrafladan çok güzel bir yere keyifli bir tur yapıldığı belli oluyor.
    Turunuzla ilgili bir kaç şey yazsaydınız bizler içinde aydınlatıcı olurdu :)
    Sizi tebrik eder turlarınızın devamını dilerim.

omer07tr bunu beğendi.