Kullanmadığımız ürünleri ücretsiz olarak ihtiyacı olanlara verelim

john smith

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
varsa bi 2. el amartisörsüz bisikletinize talibim. kargo parası benden.

Scudo
Tepki
2
Bisiklet
Carraro
benim orta göbek de dandikmiş ses yapıyor tek çaresi değiştirmek. varsa alayım :mlk:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar bir adet km saatim var , 1.000 km kullandım Çin den alınma. 7-8 dolar fiyatı var Çin de, isteyene hediye edebilirim. İstanbul içi olursa iyi olur çünkü zaten pek bir değeri yok boş yere kargo parası vermeyin, bunun yerine sıfır alın daha iyi.
Ama kargo şirketi ile anlaşmanız varsa benim için fark etmez. İstanbul içine elden teslim ederim, şu an çalışır durumda.

(link) ayrıntılı bilgi var.

Tepki
254
Bisiklet
Salcano
Elimde bir adet Salcano'nun orjinal jelli selesi ile kenarları hafifçe ezilmiş (ben biraz pimpirikli olduğum için çift lastik aldım yoksa ezikler çok fazla değil) ve toplam 100 km yol yapmış continental race king race 2.2 lastik var. İhtiyacı olanlar buradan irtibata geçebilir. (kargo talep edene ait olmak üzere)

• Beğen
Tepkiler: Anıl Öztürk
Tepki
9
Bende öğrenciyim para birleştirmeye çalışıyorum fakat aşırı derecede zorlanıyorum. Öğrenci olduğumuz için anne-babaya bağlıyız. Bazen yememden kısıp biriktirmeye çalışıyorum. Fakat şimdiye kadar biriktirdiklerimle anca aksesuarları alırım gibime geliyor. Eğer elinizde fazladan bir bisiklet varsa kargo parası benden olmak üzere hediye olarak alabilirim. Yada cüzzi bir ücretle.
Teşekkürler

Tepki
1
herkese iyi günler ben güzel bir tek amörtisörlü bisiklet almak istiyorum ancak yaterli param yok ya hediye yada uygun fiyatlara verebilirseniz çok teşekkür ederim bandırma da oturuyorum uygun bir bisiklet bulursanız en azından bir tane resmini gönderirseniz çok teşekkür ederim

Tepki
2
Bisiklet
Carraro
@alp değer tanrıverdi merhaba. salcano seleyi almak isterim. bir bisikletimdeki sele kötü ve kısa boyuma uygun bile ayarlayamıyorum. alabilirsem çok iyi olur ve sele borusunu da veriyor musunuz?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Özgür KK

Arkadaşlar, km saati forumdan bir genç arkadaşımıza hediye edilecektir, teşekkürler

Tepki
254
Bisiklet
Salcano
@Hüseyin Badem
Sele borusu yok. Sadece sele var. Bu arada salcano nun bisikletin uzerinde gonderdigi orjinal jelli sele. Toplam 2 adet oldu. Bir tanesini ozel mesajla adres verirseniz hemen gonderebilirim. Diger sele icin talip varsa onu da bekletmeyelim. Not: Selelerden biri 3 km kullanildi digeri ise hic kullanilmadi. Biri kirmizi-siyah digeri sari-siyah. Huseyin bey, hangi rengi istediginizi de belirtir misiniz?

Tepki
2
Bisiklet
Carraro
sele borusunu bulacağız artık bir yerden. kırmızı siyah tercihimdir. teşekkür ediyorum adresimi gönderiyorum teslim alınca da buradan duyururum.

Tepki
2
Bisiklet
Carraro
@alp değer tanrıverdi sele borusunu bulacağız artık bir yerden. kırmızı siyah tercihimdir. teşekkür ediyorum adresimi gönderiyorum teslim alınca da buradan duyururum.

Tepki
254
Bisiklet
Salcano
Selelerden kirmizi-beyaz olani Huseyin Badem arkadasimizin oldu. (Kargonuzu birazdan gonderecegim. Yurticinde indirim hakkim var, onu kullanabilirsem kargoyu ben karsilarim.) Sari- siyah sele halen sahibinj ariyor.

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan
Tepki
254
Bisiklet
Salcano
Kırmızı-Siyah sele ve Continental race king 2.2 kargoları talep eden kardeşlerimize bugün kargoya verildi. Sarı-siyah sele sahibini bekliyor.

yasin çalış

Forum Demirbaşı
Tepki
45
Bisiklet
Giant
@alp değer tanrıverdi

teşekkür ederim alp bey seleyi dün aldım gerçekten güzel sele en kısa zamanda takıp resminide atarım :) inceliğiniz için ayrıca teşekkür ederim

Tepki
9
arkadaşlar benimde gerçekten bir bisiklete ihtiyacım var. Elinizde fazla bisikletiniz varsa küçük kardeşinizi mutlu edebilirsiniz :)

ercndgdvrn

Üye
Tepki
0
Elinde suluk ve suluk kafesi olan yok muu :) öğrenciyim son iki ayda elime gecen bütün parayı bisiklete verdim şuan açım :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abdullah Cimis

Forum Demirbaşı
Tepki
208
Bisiklet
Scott
isteyene suluk kafesi verebilirim. bakırköy veya zeytinburnu içinden elden alabilir. öğrenci olanlar öncelikli.

• Beğen
Tepkiler: ercndgdvrn