Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Kullanılmamış neopren rüzgar ve su geçirmez bisiklet montu, eldiven, pedsiz taytlar

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ali Nihat GÖRAL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ali Nihat GÖRAL

Ali Nihat GÖRAL Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba,

Sözünü ettiğim montu ve eldiveni(sadece 1 kez giydim)yaklaşık 1 yıl önce aldım ama bir kez dahi giymek kısmet olmadı. Evde o kadar çok mont ve benzeri ürün olmuş ki, israfın dibine vurmuşum farkında olmadan. Yavaş yavaş bu ürünleri satışa çıkarıyorum. Bu montun sırt bölgesi nefes alır.Zaten elinize aldığınızda kumaş yapısından anlayabilirsiniz. Ben 1,76 boyunda ve 75 kg birisiyim. Ve bana cuk oluyor. Dün akşam fotolarını çekmeden önce bir kez giydim ve baktım. Ürün fiyatı 90 TL dir. Ufak bir pazarlık payı mevcuttur. Ürün "http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-yk-bisiklet-ten-termal-neopren-kislik-mont-186889407/detay" bu linktekinin aynısıdır. Eldiven ise small olarak degerlendirebilirsiniz. Benim ellerim bilek çizgisinden orta parmak ucuna 18 cm ve bana tam oluyor.Bileklerinde cırt bantı var ve kaymayı önlüyor. Elleri oldukça iyi sarıyor. Eldiven için belirlediğim fiyat 40 Tl dir. Uygun fiyatlı kargo ücreti alıcı arkadaşıma aittir. Buyrun fotoğraflara ;

Balaklava(maske)

Bu bölümde göreceğiniz 2 adet balaklavadan ilki yurt dışı için üretilen model. %97 poliamid ,%3 elastan olarak bir karşımı bulunuyor ve tek beden. Herkes için standart. Bunu neden aldığımı bile unutmuşum. Eşyaları karıştırırken buldum ve asla bir kez dahi kullanılmadı. Kumaşı gerçekten oldukça iyidir ve ağzınızdan nefes alabileceğiniz bir penceresi bulunuyor. Diğer ise daha basit bir ürün. Gerek kumaş, gerekse kalite olarak ilkinden daha düşük seviyede. İlk ürün için 25 Tl diğeri için ise 12 Tl fiyat belirledim. Kargo alıcıya aittir. Fotolar ;

[​IMG] (ışık farkından dolayı aynı fotoyu 3 kez ekledim)

Diğer ürün ;

Her iki ürün de Gonso marka. Aldım ama specialized takıntımdan mıdır bilmem bir türlü giyemedim. Sonra gittim benzerlerinin specialized olanlarını aldım. Bunları da kenara attım. Yanları fosforlu yeşil renkte olan ürünün sol diz altında ufak bir leke var ama nasıl olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok. Sadece görüntü olarak göz tırmalamaktadır. Diğer üründe herhangi bir deforme olmamakla birlikte, her iki ürünün de içi polarlıdır ve soğuktan oldukça iyi korumaktadır. Ürünler üzerinde siyah haricinde gördüğünüz tüm renkler reflektördür. İlk ürün(fosforlu yeşil) için 35 TL, diğeri için ise 50 TL istiyorum. Bedenler s-m arasıdır. Ben 1,76 boyunda ve 75 kiloyum, bana tam oluyorlar. Ayrıntılı bilgi için 0 507 188 16 00. Fotolara buyrun ;

Diğeri ;

İyi forumlar arkadaşlar

2. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar fotoğrafların flu olmasından dolayı üzgünüm. Daha sonra daha net fotoğraflar yükleyeceğim. Ama ürünler gerçekten sıfır (iki tayt hariç) Satış günceldir.

3. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Komple siyah, pedsiz, askılı tayt satılmıştır. İlan diğer ürün satışlarıyla günceldir.

4. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İlan günceldir arkadaşlar.

5. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    arkadaşlar ürün satışı günceldir.

6. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ürünlerin tamamı tarafımca alınmıştır. konu kilitlenebilir.

7. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Evet konu kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.