Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı kullanilmamis gibi ameoba hussar...

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında cogito74 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cogito74

cogito74 Üye

Seviye:
    10 ay kadar once kendime ve bir adette esime hediye olarak almis oldugum ameoba hussar, sanirim bir bayan icin fazla agressif oldugundan maalesef begenilmedi.(ameoba ben ise severek kullaniyorum 10 aydir 90 kilo oldugum halde hic bir ariza vermedi) Esimin bisikletini elimden cikarip bir sehir-tur bisikleti almayi dusunuyoruz.bisiklete zorlu olmayan bostancu sahil parkurunda en fazla 10 defa binilmistir,
    Ara ara kendi bisikletime bakim yaptigimda yaglanip kapali evimin icinde ardiya olarak kullandigim bir odada saklanmistir.Sifirdan farksizdir.Gordugunuzde hak vereceksiniz .suluk ve matarsi beraberinde verilecektir. sele ilk alindiginda silikon sele ile degistirilmistir.

Maltepe doguskent sitesinde oturuyorum.elden teslim etmeyi tercih ederim isteyenler aksam saat 6:00 dan sonra gorebilir.

18" kadrodur.
    vitesler Shimano Acera

630 tl istiyorum.

iyi gunler..

2. orkan yılmazer

orkan yılmazer Yeni Üye

Seviye:
    bisikletin 0 fiyatı 650 700 arası iken sen 2. el baya da kullanılmış bisiklete 630 istemen çok garip 400 kadar verebilirim ilgilenirsen 536 653 95 59 numarasından ulaşabilirsin ben seninkine ulaşamadım çünkü

3. utkuidikut

utkuidikut Forum Demirbaşı

Seviye:
    Satılmış olması lazım bunun

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.