Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kullandığınız ve önereceğiniz ekipmanlar(Pompa, Anahtarlar, Suluk, Pedal vs.)

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Can Fidanoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Can Fidanoğlu

Can Fidanoğlu Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    2-3 güne kadar Claudbutler Anteus 29" Hidrolik Disk Shimano 27 Vites Dağ Bisikleti siparişi vereceğim ve yanına ekipman almayı planlıyorum, rica etsem sizin kullandığınız ve memnun kaldığınız ürünlerin marka ve modelini yazar mısınız?
    yalnız abartı fiyatlı(+200 TL) ekipmanlar olmasın.
    Pompa,
    Her vidaya uygun anahtar(Çakı şeklinde),
    Yama takımı,
    Elcik,
    Kilitsiz düz pedal,
    Sele Borusu ve Sele istiyorum.
    İyi günler.

2. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bugün eski pedallarımın sağ teki kırıldığından yeni pedal taktırdım.
    orjinalinden taktıracaktım ancak hem çabuk kırıldığından hem de bu daha hafif olduğundan bunu seçtim 30tl verdim çiftine.
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/yedek-parca/pedal-mtb/wellgo-lu-m21-pedal.html

yorum yapamayacağım daha 2km kullandım. ancak eskisine göre hafif olması avantaj ve bisikletçinin söylediğine göre daha dayanıklıymış. ileride bütçe ayırabilince ise bunu düşünüyorum http://www.erdoganlarbisiklet.com/yedek-parca/pedal-mtb/wellgo-c-27-pedal.html

km saati alabilirsin, hızını bilmek iyidir. fazla ağır da değiller genellikle.

kadro koruyucu iki tarafa da zincir ve park ayağı için, 5'er tl'ye aldım ben. hatta park ettiğim yer için de iki tane aldım. park teline taktım...

kilit yazmamışsın :D sakın unutma kilit almayı.
    bir de numaralı şifrelilerden almak daha iyi gibi. bazıları deneye deneye açarlar diyor ancak onunla uğraşmadan direk kesmeye girişiyorlar zaten, numara denemeleri kesmekten uzun sürer... :D anahtar taşıma-kaybetme derdi yok.

3. Can Fidanoğlu

Can Fidanoğlu Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Kilidi buradaki bisikletçiden almayı planlıyorum, 10 TL şifreli,
    pedal olarak 2. attığınız 27 Euro olanı tercih edebilirim,
    aslında KM saati için daha fazla bütçe ayırmak istediğim için şimdi boşuna masraf yapmak istemiyorum 40 50 TL
    peki elcik, sele ve sele borusu hakkında bilgin var mıdır? bu üçü benim için önemli

4. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Alyan anahtarları takım halınde degıl,tek tek nalburlardan al.Malzeme olarak kromvanadıum olmasına dıkkat et4ert malzemedır kolay kolay zarar gormez.Hafıf syah renktedır.ustunde yazar zhrome vanadıum dıye.3-4 alyan ısını goruyor zaten.