Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Küçükyalı-Kadıköy-Küçükyalı

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Cemali Karaca tarafından paylaşıldı.

1. Cemali Karaca

Cemali Karaca Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar...
    Bu akşam saat 18:00'de başladığım Küçükyalı-Kadıköy-Küçükyalı turumdaki izlenimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum dilimin döndüğü kadar.

Merida Crossway 20V bisikletimle K.yalı'dan Kadıköy Boğa'ya 40 dakikada ulaştım. Mavi dolmuşların dışında pek bir sıkıntı çekmedim. Güzergahım Minübüs Caddesi diye tabir edilen Bağdat Caddesi idi. Aslında sahil şeridinden de giderdim ama bisikelete yeni başladığım için ve Mayıs ya da Haziran ayında gerçekleştirmek istediğim İstanbul-Bodrum turu için kondisyon çalışması açısından uygun bir yol olacağını düşündüm.

Kendimi kandırmıyorum bisikletim gerçekten iyi iş görüyor. Benim gibi 135 kiloluk adamı çok fazla yormadı.

Ama şunu ilave etmek isterim ki; çok dikkatli olunması gerekiyor. Bu sebepten ötürü güvenlik ekipmanlarının mutlaka giyilmesi gerektiğine olan inancım arttı. Ben kaskımı ve ön arka flaşörlerim olmadan yola çıkmıyorum. Yarın ya da bir gün de reflekötürümü olacağım...

Güzel keyifli bir tur oldu. Benim dilim bu kadar dönüyor eğer sormak istediğiniz bir şey varsa buyrun...

Kazasız, belasız pedallamalar... :)

2. Ozan Duran

Ozan Duran Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Akşam trafik telaşında 40 dakikada iyi varmışsınız Kadıköy'e.
    Ben bisikleti alalı bir ay oldu minibüs yolunda Bostancı'dan öteye gitmedim.
    O minibüsler olduğu sürece de mümkün olduğunca uzak kalacağım.

3. Cem Coşkun

Cem Coşkun Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İstanbul'da dört yıl yaşadım; trafiğine hiç alışamadım. Fotoğraf koymadığınız için teşekkürler :)

İyi günlerde sağlıklı pedallamalar..

4. Cemali Karaca

Cemali Karaca Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Fotograflari bir dahaki sefere yukleyecegim. Kusura bakma...

5. Cem Coşkun

Cem Coşkun Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Eleştirmek için söylememiştim. Yazınızda bahsettiğiniz dolmuşçuları görmek istemezdim demek istedim. Teşekkürler paylaşımınız için.