Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Küçükçekmece-Yenikapı-Mudanya-İnegöl git gel 192 km

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Soner Kanar tarafından paylaşıldı.

1. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    .....
    Fotoları bir türlü yüklemeyi beceremedigim için en sonunda becerdim....Alttalar...Abimi ziyaretimi bisikletle yapayım dedim... 11 Mayıs Cumartesi 07:30 da Yenikapıdan feribotta bindim....09:00 Mudanyada indim..Mudanya İnegöl heybe çanta ile 22.6 km ortalama ile 3,5 saat kadar bisiklet sürüşü toplam 4 saat 15 dkda bitti....13:15 te İnegölde idim...Gidiş 94 km toplmada...Mudanya İnegölarası 74 km tutmuştu.....Dönüşü ertesi gün 12 MayısPazar günü yaptım..14:00 te İnegölden yola çıkıp akşam 19:30 da Mudanyadaydım...İnegöl-Mudanya 5,5 saat sürdü bunda mola için durmamam sadece foto çekmeme ragmen rüzgar çok etkili oldu..... Genel Bilgiler .... Toplam km:192km,Ortalama:21 km,Enyüksek hız:66 km Bisiklet tepesindeki toplam sürüri Yenikapı da dönüşte yanlışlıkla sildim toplamını veremiyecem.....

suatgecer ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  2. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    ..[​IMG]

Mhmt_EMR ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  3. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    192 bölü 2 =96 km ...96 km gidiş ve dönüş 96 km toplam hepsi 4 saat 15 dakika olursa senin ortalama daha fazla olur ,,
    soner, 4 saat 30 dakikada 192 km bitmiş ise

4+30/60=4.5
    192 /4.5=42 ortalama çok iyi 192 km yi 4.buçuk saatte bitirmiş isen kaç mola oldu mola süreleri ne kadar oldu ağbinde kaç saat kaldın bunları bilmiyoruz...valla o çantalar ile ortalama 42 yapmış isen bence helal olsun ....yanlış ise düzelt soner..

Soner Kanar bunu beğendi.
  4. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Kusura bakma abi fotoları adam gibi yükleyemedim sildim bir şeyler yazayım dedim.....Gidiş için yazdım abi....18 km %7 egim yokuş çıktım 94 km yi 22,6 ortalama ile heybe ile bisiklet üstünde 4 saatle bitirdim.....Feribot ve 30 dk lık dinlenme 15 dk foto çekimi...çıkarırsak iyi bence..Yani Mudanya-İnegöl arası 74 km yi 18 kmlik % 7 egim yokuş. ragmen .3 saat 20 dk bisiklet tepesinde bitirdim... 30 dk dinlenme..15 dk foto çekimi.......Dönüşte fena rüzgara yakalandım Mudanyaya yokuş aşagı olmasına ragmen 5,5 saatte indim....Ama çok güzel rota yokuş var..Sprint var.....

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  5. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Turun genel ortalaması 21 di abi Dönüşte İnegöl Mudanya arası foto çekimi dışında dinlenme yapmadım..Sadece foto çekmek için durdum ama dümdüzde gitsem bir şey olmazdı sen bana Yeşilay turunda Kartepe için rüzgara yakalanırsak...................................olur demiştinya dönüşte aynen öyle oldum:)

6. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Kudret abi yarın yarı performans turu açtım Ballıkayalara Eminönünden 8:40 Vapuru ile Kadıköye geçecez..Özkan Aydın abide gelecek...Geçen hafta pazar grup olarak 20 kişi Karaburun yaptık..Özkan abide geldi..Karaburunda Kayaşehir grubuyla buluştuk ..Hasan Bahrilerde ordaydı.....Yavaş yavaş hızlılar ortaya çıkıyor..Bunda Performansçılara büyük iş düşüyor...Özkan abi gibi ustaları gezi turlarına getirip arkadaşlara önderlik yaptırıyoruzki performansımız artıp adam yetiştirelim.....

7. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    18 km rampa iyi...94 km 22.6 valla helal olsun soner o heybe çanta ile ...4 saat ..dönüşte rüzgar tutmuş 5.buçuk saat normal rüzgarda gitmek zor tutar adamı valla soner sen heybe fela almasan varya dereceler daha yukarda olur ,,,,
    genel ortalama 21 iyi kötü sayılmaz ,,,rüzgar dez avantaj her zaman için..özkana selam söyle soner, yarın saat 06.00-09.00 arası tur yapıp bitireceğiz yani yarın sıcak olacak 30 derece sıcağa kalmadan serinlikte yapacağız toplam mesafe 70 km de kalacağız dönüşte aydos rampaları ve başıbüyük rampaları alınacak kısa ama etkili ,yazın sıcaklarda pek performans olmuyor süratli bisiklet kullanmak bana yaramıyor hele 30 derecede..onun için bütün yaz çıkış saatimiz 06.00 olacak ve 70 km de işi bitireceğiz mola yok paso basış saat 09.00 da evde olacağız en geç,
    sıcak basmadan..haziran -temmuz -ağustos eylülde dahil çalışma periyodu bu olacak ama ekime doğru kesin 200 artılar gündeme gelecek..kesinlikle katılıyorum düşüncelerine soner özkan artı korsan hasan onlar hızlı ,süratli adamların yanında insanlar gelişmekte keza ben öyle oldum aytekin erzan ile çalışırken, evet soner korsan hasanada selam söyle ...

8. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    ok abi iyi turlar..Arkadaşlarla iyi tren yaptıdıgımızda sahilde 35-40 km hızı 30-40 km boyunca koruyabiliyoruz .....Avrasya dönüşü Özkan abi şok oldum nasıl gittiniz öyle dedi..Arkada kaldı ama ben trafikten çıkamamasına bagladım..Yoksa hallaç pamugu gibi atardı bizi...Ama abi bu seferde yokuş hızım düştü....Ara sıra çok iyi performans çıkartıyoruz ama inişli çıkışluı grafik çiziyorum..Çok istikrarsızım......Bizde yarınki tur için arkadaşları çok uyardık tempo yüksek olacak hava sıcak km uzun kendine güvenen gelsin dedik..Bakalım ne olacak...

9. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    soner

bisikletten eksiltme yap rampada rahat edecen çantaları alma yarın o çamurlukları çıkar ne önde çanta olsun ne de arkada kıyafetlere gelince bandana gözlük eldiven yazlık uzun tayt bisiklet forma terletmeyen,
    elbiseler bile hız kesebiliyor bırak çantayı ..

10. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Seyahatse bagajı heybeyi takıyorum....Performanssa bel çantasıyla çıkıyorum her şeyi söküyorum abi.....Şuan bisiklet bomboş...suları belimde taşıyorum......

11. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    soner bu energel rampa ilacı 7 lira ve gnc mağazalarında satılmakta sıvı şeklinde yalnız benim bisiklet forma var arkada cepler var arka cebe koyuyorum kapağı var açıyorum ama kapağı atmıyorum kapak açık arkada duruyor ve dökülmüyor az içtim şile rampalarına gelince tabi giderken yapıyorum bu işlemi sonra gene giderken mataradan su takviye yapıyorum dehşet fişekliyor, az az yudumluyorum valla 7 adet uzun rampayı nasıl gittim bilmiyorum 42 km boyunca durma yapmadan ve 7 adet uzun rampada ortalamam 23 oldu bu energel sayesinde hiç bir yan tesiri yok olsa idi yazardım zati ...tek durma yapmadan soluksuz 42 km yi devirdim şimdi soner bisiklet forma şart neden arkada cepleri olacak matarayı bisiklete monte etmece belde su taşıma pompayı bel çantaya koy bel çanta fazla ağır olmasın ...sıcaklarda dikkat yarın 30 derece fazla yük olmaz evet korsan hasana özkana selamlarımı iletirsen sevinirim..[​IMG]

12. Göksun Özkirişçi

Göksun Özkirişçi Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    performansli bir tur gerçekleştirmişsiniz.
    ayaklarınıza sağlık...