Küçükçekmece - Sirrus Sport ailenize katıldı

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Gökhan Kutluer tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan Kutluer

Gökhan Kutluer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba,

Sevdigim bir dostumun tavsiyesi ve cesaretlendirmesiyle birlikte bir bisiklet almaya karar verdim ve 1 hafta icinde modeline karar verdim. Elbette arkadasimin yardimiyla karar verdim ve satin almaya giderken de onunla gittim.

Kisa vadede biraz kondisyon depolamak, uzun vadede ise başta Türkiye içi kısa rotalar ardından ise Avrupa'da yaklaşık 10 gün sürecek bir tur için bu bisikleti aldım. Daha önce pek cok sehrinde gezdiğim batı ülkelerinin insana olan saygısı ve bisiklet kullanan kisilere olan tavrından dolayı, bu yerlerde bisikletimle tur yapmak icin sabirsizlaniyorum.

Yeterli kondisyona ulastiktan sonra, Istanbul'da yasadigim icin oncelikle yakın ikamet eden buradaki arkadaslarla tanisip onlarla turlara katilmak istiyorum.

2. mehmettoprak

mehmettoprak Yeni Üye

Seviye:
    hayırlı olsun güzel bisiklet..
    ben genelde yenibosna radardan - ataköye inip ya sultanahmet yada florya - 40-60 km lik kısa turlar yapıyorum haftada 2-3 kez
    birde sabah 5 de kalkabilirsen basınexpressde performans sürüşleri keyifli ve güvenli oluyor

3. Gökhan Kutluer

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Berk Mercancı bunu beğendi.
  4. Talha Ateş

Talha Ateş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Hoşgeldiniz, hayırlı paylaşımlar dilerim.

5. Gökhan Kutluer

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba,

Bisikletime yeni vites seti bulup taktirdim. Mevcut setimi de jant seti ile beraber satisa cikardim. 200 KM civari yol yapilmistir. Herhangi bir arizasi yoktur. Ikinci el ilan bolumune ilan vermeye calistim ancak bir turlu yayinlanmadi. O yuzden buradan bildirmek istedim. Jant setim de vites setim de yeni gibidir, memnun kalmazsaniz geri yollayabilirsiniz. Linkten ilana ulasabilirsiniz. Oradaki sitede komisyonlu fiyat oldugu icin o fiyatlari dikkate almayin, onlardan daha dusuk bir fiyata satacagim burada.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...kimi-sadece-200-km-kullanildi-94786438/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...alized-sirrus-sport-parcalari-94843545/detay/