Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Küçükcekmece bisiklet senligi.....

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında barışveçelik tarafından paylaşıldı.

1. barışveçelik

barışveçelik Forum Bağımlısı

Seviye:
    Her yaş grubundan bisiklet severin bir araya geleceği “Bisiklet Şenliği”, Zehra Mustafa Dalgıç Lisesinden saat 10.00 da başlayacak, Halkalı Ziraat Mektebinde, saat 13.00’de rengarenk uçurtmaların gökyüzünü süsleyeceği “Uluslararası Uçurtma Şenliği” ile devam edecek. Göklerde uçan uçurtmaların görsel şöleninin yaşanacağı Uluslararası Uçurtma Şenliği’nde, Mirkelam’ın muhteşem konseri yer alacak.

Şenlikte, ilk 7 bin katılımcıya ücretsiz olarak verilecek uçurtmalar, tişörtler, bisiklet zili ve bisiklet plakasının yanı sıra yapılacak çekilişlerle, dağ bisikleti, bisiklet kaskı, bisiklet eldiveni ve sürpriz hediyeler sahiplerini bulacak.

Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay ile çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirilecek “Bisiklet Şenliği” ve “Uluslararası Uçurtma Şenliği”ne,

Tarih : 25 Mayıs 2008, Pazar Saat : 10.00
    Yer : Zehra Mustafa Dalgıç Lisesi
    Yeşilova Mah. Şehit Özcan Demirci Cad.

13erktan bunu beğendi.
  2. euzun72

euzun72 Üye

Seviye:
    senlik yapıldımı acaba ? fotolar varsa paylaşırsanız seviniriz

3. ümit_levent

ümit_levent Forum Demirbaşı

Seviye:
    euzun72 bunu beğendi.
  4. F&d reco

F&d reco Yeni Üye

Seviye:
    uzun zamandan beri forumu takip ediyorum , herkese çok tşk. ederim yakın zaman önce bende bir sedona aldım ve hemen 2-3 gün içinde 130 km'yi nasıl buldum anlayamadım çok memnunum şimdilik. tşk ümit dedim çünkü resmini forumda görünce tanıdım. o gün çekmece bisiklet şenliğine gittim ve çok güzel bir şekilde ümit, hoşgeldiniz diyerek herkesi ve beni karşıladı.

bisiklet şenliğine deyinecek olursam asla aynı tipte org. olursa KATILMAM ortalama 7 km. bir güzergahta takriben 1500 bisiklet okuldan 1 saat gecikmeyle ( malum protokol protokol plaket plaket) start verildi. önde derneğin yeşil yelekli bisikletçileri kendileri istediği zaman( bir yarışı önleme maksatlı herhalde) pedal basarak ort 10 km. hızla mahalle aralarında nasıl yığılma nasıl nasıl anlatamam arada boşluklar olunca hemen yeni yetme arkadaşlar baspedal yapıp hemen ilerde patır patır nasıl düşüyorlar anlatamam açıkçası bisiklet kullanamadım. hediye çekilişi sabah olandan bahsediyorum tam fiyasko neyse ilk mesajım olumsuz oldu başım sıkışınca bisiklet ile ilgili konularda yardımlarınızı beklerim.
    f&d reco

ümit_levent bunu beğendi.